1(001).jpg 1. Mūsų istorija

KASARO Dekoratyvinės medžiagos Co, Ltd daugiausia dėmesio skyrė aukščiausios kokybės mozaikų ir plytelių gaminiams daugiau nei 10 metų Kinijoje. Mes pradėjome kaip nedidelė operacija, tačiau dabar esame viena iš pirmaujančių tiekėjų Kinijos mozaikos gaminiuose.

Šiandien „KASARO“ buvo vienas iš geriausių kokybės mozaikinių gaminių gamintojų, tokių kaip mozaikos plytelės 、 pasirinktinis mozaikos modelis el žievelės ir klijuotos plytelės osa mozaikos skydelis 、 medžio mozaikos ir tt2. Mūsų gamykla

„KASARO“ yra įsikūręs Zhejiang Kinijoje, netoli Šanchajaus. KASARO, kaip pasaulinė mozaikos plytelių tiekėja, kuria pridėtinę vertę klientams visame pasaulyje.

„KASARO“ pristatė robotų gamybos liniją „Y2017“ ir tai vienintelis tiekėjas Kinijoje, gaminantis robotų užsakymą.

  

3. Mūsų produktas

„KASARO Products“ apima:

1, mozaikos plytelės

2, pasirinktinis mozaika

3, 3D medienos skydelis

4, Peel and stick plytelės

....


Mes tiekiame mozaikinius gaminius visame pasaulyje įvairioms įmonėms visame pasaulyje, pradedant nuo didelių tarptautinių organizacijų iki mažų individualių įmonių.4. Produkto taikymas

Mozaika produktai yra plačiai naudojami mūsų kasdieniame gyvenime, pavyzdžiui, namų dekoratyvinis, namų dizainas, dekoratyvinis vonios kambarys:

--- Svetainės siena ir grindys

--- Virtuvės sienos backsplash

--- Vonios sienelės ir grindys

--- Baseinas deco

Mozaikos modelį, kuris nuo mūsų antrosios gamybos linijos ir unikalios sistemos robotu ir kompiuteriu, naudoja jūsų idealų vaizdą ir galime sukurti meno produktus.

4.jpg

5. Mūsų sertifikatas

Mes visada manome, kad visa mūsų įmonės sėkmė yra tiesiogiai susijusi su siūlomų produktų kokybe. Jie atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, nustatytus ISO9001, ISO14000: 14001 SGS gairėse ir mūsų griežtos kokybės kontrolės sistemoje.

6. Gamybos įranga

Mes galime maišyti ir gaminti begalinį mozaikinių gaminių skaičių ir pasiūlyti kai kurias pažangiausias gamybos galimybes, įskaitant užsakymą formuojant ir apdirbant.

  


7. Gamybos rinka

Mes turime klientų iš vidaus rinkos ir užjūrio rinkoje. Visi pardavimai gali sklandžiai kalbėti anglų kalba, kad galėtų bendrauti. Mūsų pagrindinė pardavimo rinka:

Šiaurės Amerika 70%

Pietų Amerika 15%

Vakarų Sąjunga 10%

Kiti 5%


8. Mūsų paslaugos

Be mūsų esamų formuotų produktų, „KASARO“ taip pat gali gaminti mozaikos produktus pagal mūsų klientų brėžinius ar pavyzdžius. Mes kritiškai vertiname produkto kokybę kiekvienam gamybos etapui nuo žaliavos pjaustymo iki tvirtinimo prie tinklelio. Mes siūlome techninę pagalbą, kuri yra nepagrįsta.