Kasdienė keraminių plytelių priežiūra ir valymas

- Jan 23, 2018-

1, keraminių plytelių kasdieninis valymas gali pasirinkti ploviklį, muilą ir kitą valymą.

2, su muilu ir šiek tiek amoniako ir terpentino sumaišyto skysčio, valymo plytelės gali padaryti plyteles blizgesiu.

3, poliruotos plytelės turėtų būti reguliariai vaškuotos, rekomenduojama 2-3 mėnesių intervalas.

4, plytų paviršius, pvz., Įbrėžimai, gali nulenkti dantų pastą nulupti, sausu audiniu išvalyti bandymą galima sureguliuoti.

5, plytų ir plytų tarpas nėra reguliariai naudojamas nukenksminimo pasta į nešvarumus, o tada šepetys vandeniui atsparus agentas sluoksnis, gali užkirsti kelią pelės augimą.

6, arbata, kava, alus, ledai, riebalai ir kiti teršalai, naudojant natrio hidroksido ar kalio bikarbonato tirpalą.

7, dažai, cementas ir kiti teršalai, naudojant vandenilio chlorido rūgštį, azoto rūgštį ir kitus atskiestus tirpalus.

8, dažais, dažais ir kitais teršalais, naudojant specialų ploviklį.

9, rūdys gali būti 2% skalbinių pašalinti iš oksalo rūgšties tirpalo, tada nušluostykite vandeniu. Naudokite 3-4 vitamino C tabletes miltelių skaldymui, pabarstykite ant grindų plytelių paviršiaus, tada keletą valykite vandeniu, taip pat galite pašalinti rūdžių dėmę. Jei senų dėmių rūdys, 10% oksalo rūgšties, citrinų rūgšties ir vandens mišinio bus užteršta rūdžių, tada galėsite nuvalyti stipriai sūrymu. Jei yra šviežios citrinos, gali išspausti savo sulčių lašelius ant rūdžių dėmių, rankiniu būdu patrinkite, pakartokite keletą kartų, kol pašalinti rūdžių dėmės, ir tada nuplaukite muilu.

10, iš banano vanduo galima pašalinti įvairius dervas, grynas bananų vanduo yra bespalvis skaidrus lakusis skystis, yra stiprus bananų kvapas, šiek tiek tirpsta vandenyje, tirpsta įvairiuose organiniuose tirpikliuose, degūs, dažniausiai naudojamas kaip dažų tirpiklis ir plonesnis.