Keraminių plytelių gamybos zonų pasiskirstymas ir charakteristikos

- Jan 23, 2018-

Šiandien Kinijos architektūrinė keramika suformuota Guangdong, Shandong, Rytų Kinijoje, Fujian, Sichuan, Hebei ir kituose didžiuosiuose keramikos gamybos rajonuose. Remiantis pripažintais duomenimis, Kinijos keraminių plytelių metinė produkcija pasiekė 3,4 milijardus kvadratinių metrų, tai sudaro apie pusę pasaulio produkcijos. Pagrindinės kiekvienos gamybos zonos sąlygos yra tokios:

a) Guangdongo gamybos zonos

Guangdong yra viena iš Kinijos keraminių sienų ir grindų plytelių gimimo vietos, dabartinė metinė gamyba sudarė daugiau nei 50% visos produkcijos, pagrindinė gamybos bazė Foshan, kiti yra Heyuan, Zhaoqing, Qingyuan ir kitų gamybinių zonų.

Foshan keramika gamybos mastu, techniniu lygmeniu, įmonės valdymas ar produkto palaikymas ir tt, didžiausiose gamybos srityse yra pirmos klasės, todėl Kinijos statybos keramikos tendencija.

Apskritai Foshan gamybos zonos turi tokius privalumus:

1. Produkto naujovių privalumai

Foshan Ceramics Be geros kokybės, turtingų spalvų veislių, visiško palaikymo, produktų naujovių, taip pat Foshan keramikos stipriąsias puses. Galima sakyti, kad Kinijos keramikos gamybos tendencija, atspindinti Kinijos statybos keramikos pramonės vystymosi kryptį, išsamiai ištyrė Kinijos keletą didelių keramikos gamybos sričių, jos naujus produktus, spalvas, naujas technologijas, naują įrangą, iš esmės iš Foshano.

2. Talento pranašumas

Foshan susirinko ir augino didžiausią Kinijos keramikos pramonę, mokslo ir technologijų personalą bei valdymo personalą, sukūrė Foshan keramikos stiprių talentų pranašumą, kad būtų užtikrinta, kad Foshan keramika visose regionuose ir toliau pirmauja.

3. Keraminių įmonių masto pranašumas

Foshano keraminių įmonių skaičius šiuo metu nėra lyginamas su kitais regionais, tačiau daugiau nei pusėje šalies, Foshano keramikos visame rinkinyje, negalima lyginti tik keramikos pramonės statybos, kad gautų gerai žinomų prekių ženklų. turi didelį matomumą ir stiprų įsiskverbimą į rinką, o Foshan - pagrindinės keramikos įmonės, kurios paprastai yra didelės, stiprus sugebėjimas atsispirti rizikai. Šiuo metu Foshan Shancheng rajonas, Sanshui rajonas ir kitos sritys pastatė didžiulę gamybos bazę su dideliu gamybos pajėgumu.