Kaip nutiesti Mozaikos plytelių? Sužinokite daugiau patirties apie tai!

- Mar 10, 2018-

Akmens Mozaika apdailos medžiagos palaipsniui tapo populiarus pastaraisiais metais. Vis daugiau jaunų žmonių, kaip dekoratyvinė medžiaga mozaikos medžiagų. Mozaikos apdailos medžiagų yra ne tik praktiškos, bet taip pat turi tvirtą dekoratyvinį efektą. Be to, akmens mozaikos yra taip pat labai svarbi grindinio.

图片1.png

Taigi kaip apie diegimas mozaikos plytelės? Leiskite man papasakoti jums apie tai.

Step 1 : Cgimastekstūros, dydžio ir modelio mozaikos medžiagos.Aukštos kokybėsmozaikos medžiagos yra ne tik prisideda prie grindinio, bet taip pat turi gana ilgą tarnavimo laiką.

图片2.png

2-as žingsnis: Labiausiai pagrindinio gydymo sienos yra lygio sienos taip, kad sienos būtų lygus ir plokščias. Nelygios sienos nėra palanki sklandžiai mozaikos susidarymą.

 

3 žingsnis: Įvermasdydžio mozaikos medžiagos ir padaryti ant sienos. Pagal dydį kiekviena mozaika ant sienos, trys mozaikos medžiagos yra paprastai kartu sudėjus. Todėl šiais trimis plytelių reikia planuoti iš anksto.

 

4 žingsnis: UžmasMozaikos plytelių klijai iš anksto. Planuojamas srityje taikyti didelio ploto Mozaikos plytelių klijų sluoksniu, tačiau nepamirškite pereiti geležinkelio linijos ribose. Naudokite sklandžiai pelenų mentele tolygiai užtepti. Tada naudoti vienodo storio lentų padengti Mozaikos plytelių. Naudokite guminiu plaktuku. Pastuksenkite, kad Mozaikos plytelių daugiau kompaktiškas prie sienos.

图片3.png

5 veiksmas: Makmasbendras plytelių Interface. Siekiant užtikrinti geriausią mozaikos plytelės, plytelės sąnarių reikia būti galais. Parengti caulking agentas ir tolygiai caulking agentas į siauras Mozaikos plytelių sąnario užtikrinti, kad kiekviena jungtis yra užpildytas ir tolygiai padengta.

图片4.png


6 etapas: Galutinio valymo darbai po visų aukščiau nurodytus veiksmus yra baigtas, mozaikos plytelės yra beveik baigtas. Jis yra tik reikia valyti išsijos mozaikos sienos po sandariklis išdžiūvo. Reikėtų atsargiai išvalyti. Parengti du kibirus. Vienas kibiras pripildytas ploviklio ir vieną kibirą yra pripildytas švaraus vandens. Pirmiausia nuvalykite sieną su skara ir plovikliu ir vėl jį valyti švariu vandeniu. Tokiu būdu valyti, mozaikos sienos gali būti tikrai švarus.

图片5.png