Mozaikos plytelių klojimas

- Jan 23, 2018-

1, mozaika ir plytelių, palyginti su pranešimu, kai grindys:

Galima naudoti bendrą cemento plyteles, bet mozaikos rekomendacijas su kabliais. Kadangi mozaikinio tankio santykis yra didelis, vandens absorbcijos lygis yra mažas, jei siena nėra lygi sukibimo efektas nėra geras kablys, grindys negali užtikrinti mozaikos tvirtumo. Be to, grindinio mozaika paprašyti specialistų atlikti statybą, negali savavališkai išsilaisvinti, nes pagal proceso reikalavimus yra gana didelis, siūlė reikalinga tam tikram sugebėjimui.

2, mozaikinės plytelės kasdien valymas Atsargumo priemonės:

Nuvalykite švariu vandeniu ir absorbuojančia medvilnine skiaute. Kadangi mozaikos paviršius yra santykinai plokščias, nesunku purvinas, todėl švaraus laiko metu taip pat labai patogu. Be to, taip pat galite naudoti neutralų šviesinančią medžiagą, kad galėtumėte išlaikyti šviesą, kad padėtumėte mozaikos paviršių.

3, mozaikos sezono grindys:

Mozaikoms grindims nėra nustatytas konkretus terminas. Bet geriausia vengti statyti vasarą ir žiemą. Vasarą, kai oras per karstas, klijai bus rūgšti, nesukeliami į sieną tvirtai sujungtos mozaikos ir žiemos peršalimas, taip pat veikia klijų sukibimą. Gegužė ar birželis mozaikos efektas yra geriausias.