Nauja keraminių plytelių tendencija tarptautinėje rinkoje

- Jan 23, 2018-

Dabartinėje nuolatinės naujovės ir pokyčių epochoje dekoratyvinių plytelių poreikis tampa vis didesnis, o tai verčia plytelių gamintojus pagreitinti naujų produktų kūrimo tempą ir nuolat įvesti naujus produktus, kad atitiktų skirtingus vartotojų poreikius. Pastaraisiais metais tarptautinėje keraminių plytelių rinkoje buvo penkios populiarios tendencijos.

Vienas iš jų yra šokiruojantis. Plytelės yra labai toninės, pavyzdžiui, aukso ir juodos, žalios ir violetinės, kiekvienas plytelių modelis ir spalvos turi skirtingą nuostabią vietą, labai populiarią ieškant asmenybės architektų ir vartotojų. Antra, konservatyvus nostalgijos tipas. Šios plytelės rūšis daugiausia yra abrikosų ir šviesiai mėlyna spalva, dizainas už 13, 14 a. Bažnyčios modelio, Europos teismo retro drabužių modeliai ir senovės graikų portretai ir tt, nuo kompozicijos iki spalvos yra dosni, klientų pirkimas priklauso konservatyviai vidurinei klasei, jie ieško momento taisyklių, o ne deviantų.

Trys yra gyva, iniciatyvi rūšis. Ši keraminių plytelių rūšis suteikia didelę reikšmę eros prasmei, modelis yra daugiausiai raukšlėtas audinys, atspalvis naudojamas vyno raudonai, tamsiai žalia ir tamsiai mėlyna ir tt, specialiuose daugybe išgaubtų ir išgaubtų linijų dizaino , gali reguliuoti chromo patalpų šviesą, gali pagaminti labai stiprų trimatį požiūrį. Taigi 20 ar 30 metų amžiaus, turintis šviežumo jausmą, pritaria.

Keturi yra švelni moteriški. Šios plytelės natūra švelniems milteliams mėlynos, rausvos spalvos, skirtos keynotei, raštuotas su gėlių serija su plunksnomis, visiškai moteriškas, labai subrendusios moterys, ypač vidutinio amžiaus moterys.

Penki yra jauni administraciniai tipai. Tokio tipo keraminių plytelių dizainas yra labiau įdomus, atspalvis palankus minkšta rožinė ar šviesesnė spalvų serija, tomas yra sunkesnis, ne per daug įspūdingas, gali bendradarbiauti su daugiau nei 30 metų jauno valdymo tapatumo, padaryti jie iš pirmo žvilgsnio įsimyli.