Plytelių ir kokybiškų produktų vystymo tendencija ateityje

- Jan 23, 2018-

Energija

Izoliaciniai plytos

Naudojant akytas medžiagas kūnui atlikti, tūrinis tankis yra 0,6 ~ 1,0, o po to - kūno paviršiaus glazūros apdirbimas, todėl jis turi akytosios medžiagos izoliaciją, taupančią energiją, bet taip pat turi glazūruotų plytelių savybes. Vis daugiau ir daugiau dėmesio skiriant aplinkos apsaugai ir energijos taupymui, tokiai plytų rūšiai turėtų būti būdinga didelė rinka, o tokio pobūdžio produktas gali būti tiekiamas rinkai jau užsienyje.

Plonas plyta

nei esamų keraminių plytelių skiediklių, keraminių plytelių, siekiant labiau tausoti energiją ir labiau tausoti aplinką produktų klasės.

Pagražinti

Spalvota glazūra plytelė

Su aplinkos šviesos ar skirtingo regėjimo kampo pasikeitimu plytų veidas pasižymi skirtingomis spalvomis, suteikiant žmonėms tam tikrą spalvingą ir gražią malonumą. Tokio pobūdžio plytų savybes taip pat turi glazūra, kad pridedant retųjų žemių metalo oksidų kompozicijos dažiklį natūra, dėl to glazūros paviršius pateikia selektyvią absorbciją ir atspindėjimą, matomosios šviesos absorbcijos ir atspindžio laipsnis skiriasi ir atrodo daug rūšių spalvų.

funkcija

Lengvosios plytos

Dabar sukūrėme plyteles, kurios gali plūduriuoti ant vandens. Ši plytelė gali būti naudojama naujų medžiagų gamybai.

Permatojamos plytos

Plytelių rūšis, kuri gali būti naudojama gatvės kelių paviršiui, gali būti vandeniui pralaidi, išvengti paviršinio vandens.