Kokios plytelės pasirenkate tualeto plytelėms?

- Jan 23, 2018-

1. Glazūruotos plytelės

Kas yra glazūruotos plytelės? Glazūruotos plytelės yra apdorotų glazūruotų plytelių paviršius. Taip pat klasifikuojama daug, atsižvelgiant į skirtingas žaliavų rūšis, galima suskirstyti į keramikos glazūruotą plytelę, porcelianinę glazūruotą plytelę. Keraminė stiklo plytelė, pagaminta iš molio, didelė vandens sugėrimo sparta, santykinai mažas stiprumas, pagrindinė savybė - raudona spalva. Porceliano glazūruotos plytelės, pagamintos iš porceliano molio, vandens absorbcijos lygis yra mažas, stiprumas yra santykinai didelis. Jo pagrindinis bruožas yra tai, kad nugaros spalva yra pilkai baltos spalvos.

2. Poliruoti plytelės

Poliruotos plytos - tai šviesios plytos, kurios yra poliruotos kūno paviršiumi, kuris priklauso plytų rūšiai. Apskritai plokštumos plytos yra gana grubus, bet poliruotos plytelės, nes paviršius buvo poliruoti, todėl daugiau sklandžiai ir ryškiai. Poliuretano plytų atsparus dėvėjimui, tinkamas klojimui vonios kambaryje, svetainė, miegamasis ir virtuvė bei kitos vietos ant žemės. Remiantis infiltracijos technologija, poliruoti plytelės gali būti naudojamos įvairiems imitaciniams akmenims, medienos efektui.

3. Stikluota plyta

Siekiant išspręsti lengvai nešvarių poliruotų plytų problemą, yra natūralios plytos, vadinamos stiklo plyta, iš tiesų visa plytelė. Jo paviršius yra lygus, bet nereikia poliruoti, todėl nėra poliravimo skylės, taip pat nėra lengva purvinti, atsparios purvui. Tai savaime sustiprintos poliruotos plytos, aukštos temperatūros šaudymo, tekstūros, nei poliruoti plytų sunkiau ir atsparesni, žinoma, kaina yra didesnė, parduotuvėje vonia atrodo šiek tiek "atliekų" prasme.

4. Plytos

Plytų paviršius nėra glazūruotas, o medžiaga ir priešingos pusės spalva yra nuoseklūs. Ypatybės yra nusidėvėjimui atsparios neslidžios, nors vis dar yra plytų įvairovė, bet santykinai kalbant, jo spalva nėra tokia, kaip glazūruotos plytelės.

Šiuolaikinio interjero dizaino stiliaus vystymasis yra linkęs į elegantišką tono stilių, paprastą dizainą tapti mados standartu, todėl spalvos elegantiškas ir grynas plytas palaipsniui tampa madinga, plačiai naudojamas gyvenamajame kambaryje. , tualetas, veranda ir praėjimo koridorius, ir tt ant žemės, mažiau už sieną, o dauguma neslidžios plytos priklauso plytų.

5. Mozaikos plyta

Kalbėdamas apie mozaiką, galbūt daugelis žmonių gali "fantastizuoti" (kvailį, kad pasakyti rimtai), mozaikinės plytos mažos, spalvingos, ypač juodai baltų tonų visuomenei, plačiai naudojamos patalpose nedidelių sienų ir lauko didelių mažų siena ir gruntas. Juodai balta mozaikinė plytelė suteikia paprastą, švarų ir ryškų jausmą, o vonios kambarys gali sulydyti kartu, lengva jausti jausmą jaustis patogiai ir nepajėgia jaustis.