Grūsti keraminės mozaikos plytelės

Grūsti keraminės mozaikos plytelės

Keraminės Mozaikos plytelių gėlės balta yra iš šimtu procentų porceliano, o tai šalčiui įrodymas. Šios mozaikos plytelės tinka programų, tokių kaip virtuvės backsplash, vonios, dušo. Stiprus akių pagrindo palengvina montavimo ir komunikacinio formatas leidžia padeda sukurti a...

Informacija apie


Keraminės Mozaikos plytelių gėlės balta yra iš šimtu procentų porceliano, o tai šalčiui įrodymas. Šios mozaikos plytelės tinka programų, tokių kaip virtuvės backsplash, vonios, dušo. Stiprus akių pagrindo palengvina montavimo ir komunikacinio formatas leidžia padeda sukurti vientisą appearance.and tai akių montuojamas lengvas montavimas. Stiklo traškėjimas apdaila ant plytelės suteikia akį traukiantis linksmam efektą, ir šiek tiek kinta spalva suteikia gylio čerpių paviršiaus.


Šioje keraminių plytelių yra švarus, paprastas ir nesenstanti Créme balta mini metro plytelių mozaika. Jie puikiai tinka dauguma dekoravimo temomis ir stovėti bandymo metu išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Klasikinės plytelės yra akių montuojamas lengvas montavimas kad jau baigėte su savo atstatymui akimirksniu.


KSL-16006(001).jpg

Tyrimo