Glazūruotos keramikos plytelės

Glazūruotos keramikos plytelės

Blizganti balta glazūra yra vienoda kiekviename gabale. Tinka sienoms ir lengvam grindų naudojimui, ši mozaika puikiai tinka backsplash, dušo ar miltelių kambaryje. Ši smėlio spalvos plytelė siūlo subtilų susidomėjimą daugeliu stiliaus dekorų. Suderinti su kitais produktais arba naudoti savaime, kad užbaigtumėte savo unikalų ...

Informacija apie


Blizganti balta glazūra yra vienoda kiekviename gabale. Tinka sienoms ir lengvam grindų naudojimui, ši mozaika puikiai tinka backsplash, dušo ar miltelių kambaryje. Ši smėlio spalvos plytelė siūlo subtilų susidomėjimą daugeliu stiliaus dekorų. Suderinkite su kitais produktais arba naudokite savaime, kad atliktumėte savo unikalų išvaizdą.


Keramikinė plytelė "Flower White" yra pagaminta iš šimto procentų porceliano, dėl ko jis atsparus šalčiui. Ši mozaikinė plytelė tinka tokioms reikmėms kaip virtuvės backsplash, vonios kambarys, dušo siena, baseinas, sienelės, ir tinklelis montuojamas lengvai montuojant. Jei ieškote pereinamojo laikotarpio (galite naudoti tiek tradicinėje, tiek šiuolaikinėje aplinkoje) puošmena, jūs negalite praleisti šios mozaikinės plytelės.


KSL-16067(001).jpg

Tyrimo