Skaidri stiklo plytelė

Gražus akmenų ir stiklo derinys, kuris atneša jums namuose švarų, mordeną, patogų jausmą. Ši stiklinė plytelė yra dekoratyvi ir patvari. Stiklinės plytelės atspindės jūsų kambario šviesą ir suteiks jai šviežią, švarią, ryškią išvaizdą. Naudokite šią plytelę Jūs pridėsite kokią nors spalvą ir stilių savo virtuv ...

Informacija apie


GM2103-1(002).jpg

Gražus akmenų ir stiklo derinys, kuris atneša jums namuose švarų, mordeną, patogų jausmą. Ši stiklinė plytelė yra dekoratyvi ir patvari. Stiklinės plytelės atspindės jūsų kambario šviesą ir suteiks jai šviežią, švarią, ryškią išvaizdą. Naudokite šią plytelę Jūs pridėsite kokią nors spalvą ir stilių savo virtuvės dekorui ar bet kokiam dekoruotam kambariui savo namuose. Tai taip pat suteiks jai unikalią išvaizdą, atitinkančią tradicinius, šiuolaikinius ar pereinamojo laikotarpio kambarius.

GM2103-2(002).jpg

Ištobulintas ir stilingas, mėgaukitės šia stiklo plytelių mišinio neryžtingu blizgesiu. Ši stiklinė plytelių serija gali padaryti dramatišką teiginį bet kurioje virtuvėje, vonioje, bet kurioje jūsų namų dekoruotoje patalpoje.

Tyrimo