Stiklo grindų plytelės

Stiklo grindų plytelės

Galimi įvairūs dydžiai, kurie yra pakankamai dideli, kad ši plytelė taptų mažesnio dydžio, tai yra švarus, elegantiškas, unikalus ir universali medžiaga. Stiklo užuolaidos sienos efektyviai užkerta kelią bakterijų ir kitų mikroorganizmų augimui ir atitinka sanitarijos ir higienos normas. Be savo ...

Informacija apie

Galimi įvairūs dydžiai, kurie yra pakankamai dideli, kad ši plytelė taptų mažesnio dydžio, tai yra švarus, elegantiškas, unikalus ir universali medžiaga. Stiklo užuolaidos sienos efektyviai užkerta kelią bakterijų ir kitų mikroorganizmų augimui ir atitinka sanitarijos ir higienos normas. Be savo funkcinių savybių, ši baseino plytelė yra akivaizdžiai elegantiška ir suprojektuota, kad pabrėžtų, kaip pasirinkti apdailą.


Ši stiklinė plytelė yra dekoratyvi ir patvari. Stiklinės plytelės atspindės jūsų kambario šviesą ir suteiks jai šviežią, švarią, ryškią išvaizdą. Naudokite šią plytelę kaip grindų plytelę Jūs pridėsite kokią nors spalvą ir stilių savo virtuvės dekorui ar bet kokiam dekoruotam kambariui jūsų namuose. Tai taip pat suteiks jai unikalią išvaizdą, atitinkančią tradicinius, šiuolaikinius ar pereinamojo laikotarpio kambarius.


Glass Floor Tiles(001).jpg


Tyrimo