Stiklo plytelių backsplash

Stiklo plytelių backsplash

Mūsų Mozaikos gaminiai yra šalčio, beveik be priežiūros ir garantuoja visą įrenginio eksploatavimo laiką. Visas mūsų plytelių asortimentas atitinka arba viršija visus pramonės kokybės standartus, įskaitant užšalimo atsparumą ir cheminį atsparumą. Ši blizganti mėlyna baseine plytelė gali lengvai ištverti ...

Informacija apie


Mūsų Mozaikos gaminiai yra šalčio, beveik be priežiūros ir garantuoja visą įrenginio eksploatavimo laiką. Visas mūsų plytelių asortimentas atitinka ar viršija visus pramonės kokybės standartus, įskaitant atsparumo atšalimą ir cheminį atsparumą. Ši blizganti mėlyna baseine plytelė gali lengvai išlaikyti hidrostatinį slėgį nepriklausomai nuo baseino dydžio, užtikrinantį ilgaamžiškumą ir saugumą.


Mozaikinis plytelių dizainas tiek jaunam, tiek jaunam širdyje. Plytelių delfinai, mozaikinės vėžliukai, žuvies plytelės ir daug daugiau - siūlome įvairius teminius dizainus, sukurtus rankomis iškirptos keramikos ir stiklo plytelėmis. Puikiai tinka virtuvės backsplashes, vonios kambariuose, gyvenamosiose patalpose, dušuose, baseinuose ir lauke plytelės yra mėgstamos dizainerių visame pasaulyje. Kiekvienas lapas yra kruopščiai pagamintas ir pagamintas iš patvarumo.


IMG_3536(001).jpg


Tyrimo