Pearl Backsplash motina

Ši graži perlinės plytelės motina baltoje spalvotoje medžiagoje yra išklojusi besiūliu piešiniu. Pearl apvalkalas pritrauks jūsų virtuvėje ar židinio įrengimo patvarumą ir ilgalaikį puikumą. Šios plytelės yra montuojamos tinkleliu ir į bet kokį kambarį bus gražus ir šiuolaikiškas švarus dizainas. Ypač ši plytelė nereikalauja skiedinio. Ši plytelė nerekomenduojama dėti į dušu, dušo grindimis ar baseinuose.

Informacija apie


IMG_5135 (001) .jpg

Ši graži perlinės plytelės motina baltoje spalvotoje medžiagoje yra išklojusi besiūliu piešiniu. Pearl apvalkalas pritrauks jūsų virtuvėje ar židinio įrengimo patvarumą ir ilgalaikį puikumą. Šios plytelės yra montuojamos tinkleliu ir į bet kokį kambarį bus gražus ir šiuolaikiškas švarus dizainas. Ypač ši plytelė nereikalauja skiedinio. Ši plytelė nerekomenduojama dėti į dušu, dušo grindimis ar baseinuose.IMG_5138 (001) .jpg

"Pearl" plytelės yra natūraliai plonos, labai tvirtos ir patvarios, taip pat lengvai montuojamos įvairiose programose. Vienodos natūralios spalvos plytelės. Tai lengva įdiegti. Tai tinka vonios sienoms ir grindims, virtuvės backsplashes. Tai natūrali perlų mozaikos motina, todėl ją lengva valyti ir niekada nepraranda pasipriešinimo stiliui ir įbrėžimams. Tai reikalinga dėl istorinių renovacijų, modernių sienų ir grindų instaliacijų.

Tyrimo