Pearl Mosaic plytelės

Mėgaukitės šia nuostabia plytelių mišiniu savo virtuvėje, vonioje ar bet kurioje vietoje! Padarykite eleganciją ir gražų grožį, kad vienas iš natūraliausių įspūdingiausių dovanų taptų jūsų kasdieniniame gyvenime. Mūsų korpuso plytelė yra puikus sprendimas. Tegul mama gamta apakina tave! Šios plytelės yra montuojamos tinkleliu ir pritraukia elegantišką ir šiuolaikišką švarų dizainą į bet kokį kambarį. Ypač ši plytelė nereikalauja skiedinio.

Informacija apie


IMG_5837 (002) .jpg

Mėgaukitės šia nuostabia plytelių mišiniu savo virtuvėje, vonioje ar bet kurioje vietoje! Padarykite eleganciją ir gražų grožį, kad vienas iš natūraliausių įspūdingiausių dovanų taptų jūsų kasdieniniame gyvenime. Mūsų korpuso plytelė yra puikus sprendimas. Tegul mama gamta apakina tave! Šios plytelės yra montuojamos tinkleliu ir pritraukia elegantišką ir šiuolaikišką švarų dizainą į bet kokį kambarį. Ypač ši plytelė nereikalauja skiedinio.IMG_5839 (002) .jpg

Perlinės mozaikinės plytelės motina turi nulinės vandens sugėrimo greitį, ji yra stipri, patvari, be taršos, o tik geriausios kokybės plytelės yra pasirinktos, nes mūsų plytelės yra tikrinamos dėl dėmių prieš išsiuntimą.

Tyrimo