"Water Jet Glass" mozaikos plytelė

Ši plytelė suteikia spalvingą spalvą, kuri bus blizgta, nesvarbu, kur ji yra. Storis taip pat padidina patvarumą, todėl šios plytelės yra pakankamai stiprios, kad atitiktų komercinius reikalavimus. Unikalios plytelių formos yra sukurtos taip, kad kiekviena iš jų puikiai tinka kitoms, todėl ...

Informacija apie


Ši plytelė suteikia spalvingą spalvą, kuri bus blizgta, nesvarbu, kur ji yra. Storis taip pat padidina patvarumą, todėl šios plytelės yra pakankamai stiprios, kad atitiktų komercinius reikalavimus. Unikali plytelių forma yra suprojektuota taip, kad kiekviena iš jų puikiai tinka kitoms, todėl tai puikus pasirinkimas mozaikinio dizaino ar modelio.


Šios gražios, dekoratyvios dizainerio sienų plytelės puikiai tinka jūsų sienai, virtuvės bakstelėjimui ar vonios sienoms. Sudėtingos mozaikos meno modeliai iš šios vandens plytelės yra pagaminti iš labiausiai technologiškai pažengusių vandens jet mozaikos plytelių mašinų. Šie mozaikinės plytelės puikiai sujungiamos, kad būtų sukurtos stilingos mozaikinės konstrukcijos. Naujos virtuvės backsplash arba vonios kambarys su vandens jet stiklinėmis plytelėmis suteikia elegantiškumo. Šios plytelės yra apsvaiginimo!


waterjet.JPG

Tyrimo