Vandens jet marmuro mozaikos plytelė

Vandens jet marmuro mozaikos plytelė

Ši vandens jet marmuro mozaikinė plytelė yra pagaminta iš akmens ir supjaustoma aukšto slėgio vandens srautu, todėl sudėtingi ir labai tikslūs modeliai. Labai unikalus produktas labai unikalioms programoms. Jei ieškote vonios arba virtuvės plytelių, išryškina eleganciją ir ...

Informacija apie

Ši vandens jet marmuro mozaikinė plytelė yra pagaminta iš akmens ir supjaustoma aukšto slėgio vandens srautu, todėl sudėtingi ir labai tikslūs modeliai. Labai unikalus produktas labai unikalioms reikmėms.Jei ieškote vonios arba virtuvės plytelių, išryškinančių eleganciją ir malonumą, nepamirškite daugiau nei šio nuostabaus vandens jet marmuro plytelės. Ši plytelė suteikia spalvingą spalvą, kuri bus blizgta, nesvarbu, kur ji yra. Storis taip pat padidina patvarumą, todėl šios plytelės yra pakankamai stiprios, kad atitiktų komercinius reikalavimus.


Ši spalvinga vandens jet mozaika talpins jūsų dieviškąjį skonį visame ekrane ir pagerins jūsų aplinkos aurą šiandien su šiais gražiai sukurtomis vandens jet mozaikais. Natūralūs akmenys yra natūralūs gaminiai, todėl atsiras spalvų, raštų, tekstūrų ir raukšlių spalvų pakitimai. Mozaikinės marmurinės plytelės puikiai tinka grindims ir sienoms ir yra populiariausios vonios kambariuose, kurortuose, virtuvės backsplash, sienų fasaduose ir baseinuose. kaip įvairias kitas programas.


525.jpg


Tyrimo