Privalumai ir trūkumai, mozaikos plytelės

- May 29, 2018-

mosaic tiles.jpg

Pirma, pagrindinio padėtis

Mozaika yra specialus egzistavimą plyta, kuri paprastai susideda iš daugybės mažų blokų, plytų sudaro santykinai didelis Mūrinis natūra. Rūgšties atsparumo, šarmų atsparumas, atsparumas dėvėjimuisi, nėra vandens sunkimosi didelį pasipriešinimą, lengvai atsilaiko. Klasifikacija, ji yra iš esmės skirstomos į keramikos mozaika, marmuro mozaika, stiklo mozaika. Jis yra plačiai naudojamas uždaras mažas plotas, sienos ir lauko sienos paviršiaus ir žemės su mažo dydžio ir Barwistość taikymo.

Antra, privalumai ir trūkumai

1, krištolo stiklo mozaikos plytelės

Privalumai: gražus, vieno stiklo mozaika atgal turi būti zigzago arba laiptinis grioveliais, kad parduotuvė bus tvirtesnis.

Klausimai, kuriems reikia dėmesio: yra dekoratyvinės stiklo mozaika, pvz., juostelės, dekoratyvinės medžiagos platinimo zonos turėtų užimti daugiau nei 20 % viso ploto, ir tolygiai paskirstytas. Klijai naudojami ne tik užtikrina pasta stiprumas, bet taip pat lengva šveitiklis nuo stiklo mozaika, klijų naudojimas gali pažeisti nugaros popieriaus ar stiklo mozaikos spalvos. Natūralios šviesos, iš mozaikos, apie 40 cm aukščio vizualiai patikrinti įtrūkimai, dėmės, trūksta kraštus, ir trūksta kampų.

Devyni stiklo mozaika buvo atsitiktinai atrinkti sudaro kvadratą ir lygūs ant gerai apšviestoje vietoje. Dėl blizgesio tolygiai buvo matuojama 1,5 m nuo paviršiaus. Jei blizgesys nebuvo vienodos, visa vonia lengvai išnyks drėgnu vonioje ir sugadinti išvaizdą, sienos.

2 nerūdijančio plieno Mozaikos plytelių (nerūdijančio plieno plokštės + dugno keraminių dalelių atgal neto)

Privalumai: Nerūdijančio plieno plokštės kaina yra maža, ir produkto kainos yra vidutinės ir žemos; jis yra atsparus dilimui ir gali būti papuošti ant žemės.

Trūkumai: vienspalviai, daugiausia aukso ir sidabro, paviršiaus procesas tik piešimo, veidrodis; paviršius yra vis dar lengvai oksiduotis ir spalva yra tamsi, prastos kokybės rūdžių. Nerūdijantis plienas, oda, keramikos dalelių, atgal neto tris pasta, dalelės yra lengvai nusilupti, sunkesni, įrenginys turi būti užpildyta purvas.

3 aliuminio plokštelės Mozaikos plytelių (aliuminio plastikinių dalelių + kempinė klijai)

Privalumai: Aliuminio ir plastiko plokštė yra daug spalvų, paviršiaus procesų, pavyzdžiui, piešimo, Mirksintis, Braižybos, veidrodžio paviršiaus, akmens raštas, medienos grūdų ir t.t. įvairovė.; dalelių paviršiaus yra apsaugotas dervos sluoksniu, o spalvų blizgesys yra visada tas pats; dalelių ir kempinė klijų tiesiogiai įterpti ir į jūrą. Projektas yra paprastas ir tiesiogiai pastos nereikia valyti purvo.

Trūkumai: Paviršiaus yra dervų apsauginiu sluoksniu, negali būti vykdomi plytelės; aukštos klasės kainą.

4, aliuminio lydinio Mozaikos plytelių (aliuminio lydinio daleliω + nugaros neto)

Privalumai: Visi aliuminio dalelių, koncentracija yra garantuota, gali būti antrinio perdirbimo, lazerio, fantomas, spiraliniai ir kitokie poveikiai; dėvėti, gali būti žemės apdaila.

Trūkumai: vienspalviai, jokių skolinimosi arba kitų medžiagų poveikį, paviršiaus technologiją tik piešimo ar veidrodis; sunkus, įdiegimas turi būti užpildyta purvas. Kainos yra aukštos.

Tel: + 86-571-88964783
Faksas: + 86-571-88964782
Kontaktai: Alex Min
Mobile: + 86-18042324525
El. paštas:
Alex@kasaromosaic.com