Vonios mozaikos plytelių valymas ir priežiūra

- May 27, 2018-

Mozaika gimsta su vonios kambariu, plačiai dekoruojamas vonios kambaryje, turtingos spalvos suteikia vonios kambariui daug spalvų. Tačiau tualetuose dažnai būna vandens, kanalizacijos, mozaikinės plytelių priežiūros ir valymo laiko galvos skausmas. Šis mažasis serijos modelis pristatė keletą tipų vonios mozaikinių plytelių priežiūros ir valymo metodų!

Po plytelių priežiūros

1. Patikrinkite išsamią informaciją: po to, kai klijavimo sluoksnis yra baigtas, po to, kai baigsite klijavimo sluoksnį, atlikite patikrinimą po to, kai baigsite sujungimą, o plūduriuojančią smėlį, likusį į siūlę, galima švelniai atlikti švariu, drėgnu minkštu šepečiu . , Viršutinių metrų juostų storis turėtų būti išlygintas 1: 1 cemento skiediniu ir nuvalytas šluoste. Klijų sluoksnis ir jungtinis skiedinys valomi po galutinio krešėjimo.

2, atlikite gerą darbą: užbaigus mozaikinę plytelę atkreipti dėmesį į galutinio produkto apsaugą, galima tinkamai išdžiovinti. Naujai pagamintas paviršius neturėtų būti apsaugotas nuo saulės, o po 24 valandų patalpos reikia tinkamai vėdinti. Bendra grindų mozaikų apsauga neturėtų būti trumpesnė nei 7 dienos.

3, švarus: kai klijų sluoksnis ir jungiamoji skiedinio galutinė koaguliacija gali pradėti valyti mozaikinį paviršių. Valymo darbams reikia paruošti du statinius, vieną - šviežiam plovikliui ir vieną - švariam vandeniui. Pirmiausia nuvalykite skudurą į ploviklio cilindrą, nenukeldami. Tada nuvalykite mozaikos paviršių apvaliu judesiu: tada antrasis šlapio kempinės buvo dedamas į švarius kaušelius, o mozaikos paviršiai buvo nušluostyti kempine, kad nuvalytų likučius. Po to nušluostykite paviršių kempine, kol ji bus švari.

Galima valyti švariu vandeniu ir absorbuojančia medvilnine skiaute. Kadangi mozaikos paviršius yra santykinai plokščias, nelengva surinkti nešvarumų, todėl valymas yra patogu. Be to, jį taip pat galima nušluostyti neutraliu balinimo priemone, kuri padeda išlaikyti ryškią mozaikos paviršių.


Po mozaikos plytelių apdailos remonto

1, po grindimis, kuriuos reikia išvalyti

Po to, kai klijavimo sluoksnis ir mišinys pastatytas ant galo, mozaikos paviršius gali būti valomas. Valymo darbams reikia paruošti du statinius, naują ploviklį, švarų vandenį, iš pradžių mirkyti audiniu ploviklio cilindre, nenuilindant, o po to nušluostyti mozaikinį paviršių sukamaisiais judesiais, o po to antrame šlapiosioms kempinėms buvo įdėtos į švarūs kaušai, o mozaikos paviršius nušluostytas kempine, o visa likutis nušluostytas. Galiausiai nuvalykite paviršių kempine, kol ji bus švari.

2, po grindų, kad patikrintumėte detales

Po to, kai visos sienos yra baigtos ir klijų sluoksnis yra baigtas, po to, kai baigsite sujungimą, atlikite kitą patikrinimą ir plūduriuojamą smėlį, kuris gali būti švelniai išvalytas, švariu drėgnu minkštu šepečiu. Sub-grotelių siūlės turi būti griežtai išlyginti 1: 1 cemento skiediniu, o tada nušluostyti audiniu. Klijų sluoksnis ir jungtinis skiedinys valomi po galutinio krešėjimo.

3, atlikite tinkamą vėdinimą po grindų

Pasibaigus mozaikui, būtina atkreipti dėmesį į gatavo gaminio apsaugą ir tinkamai jį išdžiovinti. Naujai išdėstytame paviršiniame sluoksnyje reikia vengti saulės poveikio ir tinkamai atlikti vėdinimą patalpose. Jis bus tęsiamas iki maždaug 24 valandų po darbo pabaigos. Paprastai grindų mozaika po konservavimo turėtų būti ne mažiau kaip 7 dienos.

Kasdieninis mozaikos valymas

1, valyti medvilnę

Galima valyti švariu vandeniu ir absorbuojančia medvilnine skiaute. Kadangi mozaikos paviršius yra santykinai plokščias, nėra lengva surinkti nešvarumų, todėl labai patogu, kai jis yra švarus. Be to, jį taip pat galima nušluostyti neutraliu balinimo priemone, kuri padeda išlaikyti ryškią mozaikos paviršių.

2, ploviklio šveitimas

Jei grindys yra, o ant žemės nėra drenažo sistemos, pirmiausia naudokite dulkių siurblią, kad vėl jį įsiurbtų, tada naudokite ploviklį, kad pridėtumėte vandens, ištraukite ragą, kad išvalytumėte ją iš naujo, iš esmės tai yra beveik. Jei tai yra dušo kabinos grindys, tai po to, kai maudosi kiekvieną dieną, galima purkšti iš karto ir naudoti muilo pašalinimo funkciją.

Trečia, kasdienė mozaikos priežiūra

Kasdienėje mozaikos sienų grindų priežiūroje reikia atkreipti dėmesį į du aspektus:

1. Reikia išvengti susidūrimo su sunkiaisiais daiktais.

2. Jei trūksta mozaikos arba trūksta, jums reikia naudoti tos pačios rūšies mozaiką, kad ją būtų galima puošti; Trečia, atkreipti dėmesį į valymą laiku, paprastai norint išvalyti ranką ir jį valyti kartą per savaitę.

Tel: + 86-571-88964783
Faksas: + 86-571-88964782
Kontaktai: Alex Min
"Mobile": + 86-18042324525
El. Paštas: alex@kasaromosaic.com