Kaip pasirinkti mozaikines plyteles?

- Jan 23, 2018-

1, pasirinkite mozaikines plyteles, kad pamatytumėte kietumą

Aprangos draugai nupirkti plyteles, žinoma, yra įsigyti kokybę geriau, geriau pasirodys geresnis dekoratyvinis poveikis, bet ne dėl silpnai susmulkinto ir pan. Poveikio. Taigi, perkant turėtų atkreipti dėmesį į kietumą, mozaikos plytelės, ne tik geros kietumas, bet taip pat turi tam tikrą tvirtumą, todėl bus lengva pertrauka, ir į postą nebus įtrūkimai.

2, pasirinkite mozaikos plytelę, kad pamatytumėte paviršių

Priežastys, dėl kurios plytelės labiausiai domina žmonės, daugiausia dėl to, kad dekoratyvinis keraminių plytelių poveikis yra geresnis, yra glazūruotos plytelės paviršiaus sluoksnis, mozaikinės plytelės nėra išimtis, jos paviršius, kurio sluoksnis yra glazūruotas, kad būtų patikima, taigi ir mozaikos pasirinkimas plytelės turėtų būti parinktos glazūra tolygiai, sklandžiai ir sklandžiai.

3, pasirinkite mozaikines plyteles, kad pamatytumėte neslidų gamtą

Be to, mes taip pat turime atkreipti dėmesį į mozaikinių plytelių neslidžias savybes, jei ant rankos nuleidžiate sieną su mozaikinėmis plytelėmis, plytų paviršius yra per slidžias, kad žmonės galėtų paslysti, sugadinti sužeidimus ir kitus pavojus saugumui, vandenį mozaikinės plytelės paviršiaus slidžiai, lėtesnis neslidus veikimas yra geresnis.

4, pasirinkite mozaikos plytelę, kad pamatytumėte spalvą

Mozaikinės plytelės mėgsta žmonių, yra todėl, kad mozaikinės plytelės paviršiaus tekstūros modeliai ir spalva ir tt, todėl, nustatant mozaikinių plytelių kokybę, būtina diskriminuoti paviršių, standartas yra mozaikinės plytelės spalvos paviršius, jei tas pats tekstas, tekstūros modelis turi būti aiškus, nebus atjungiamas ir taip toliau.

5, pasirinkite mozaikos plytelę, kad pamatytumėte dydį

Taip pat reikia skirti didelę reikšmę mozaikinių plytelių dydžiui, liniuotės mozaikinės plytelės turi būti labai standartinės, klaida turi būti kuo mažesnė, todėl geriausias konstrukcijos efektas bus gražus ir gražus, taip pat bus mozaikinės plytelės kraštas. nori tvarkingas, o ne sukrėsti.