Kaip pasirinkti mozaikos plytelės

- May 31, 2018-

1, mozaikos plytelės priklauso kietumas

Apsimeta, kad pirkti plytelės, žinoma, yra noras pirkti geresnės kokybės, geriau pasirodys geriau dekoratyvinį efektą, bet nebus dėl šviesos lūžimo poveikio ir t. t. Taigi atkreipti dėmesį į mozaikos plytelės kietumas perkant, ne tik kietumas turėtų būti gerai, bet taip pat yra reikalinga kietumas, taip, kad ji negali būti lengvai atsilaiko ir ne kreko po grindinio.

2 Pasirinkite mozaikos plytelės, kad matytumėte paviršiaus

Priežastis, kodėl keraminės plytelės yra mylimi žmonės yra daugiausia dėl to, kad dekoratyvinės keraminės plytelės yra gana gera. Tai glaistai plytelių paviršiaus sluoksnis. Mozaikos plytelės yra ne išimtis. Glazūra ant plytelės paviršiaus kokybė taip pat patikima. Kai pasirenkate Mozaikos plytelių, jūs turite pasirinkti įstiklintojo paviršiaus plotas, kuris yra išlyginti.

3 Pasirinkite mozaikos plytelės, kad matytumėte prieš slydimą

Be to, taip pat būtina atkreipti dėmesį į Anti-paslydimo atlikti mozaikos plytelės. Jei plytelės vyksta su mozaikos plytelės, sienos, jei plytų paviršius yra per slidūs, ji gali lengvai sukelti žmonėms įsispirti ir nesusižeistų. Tuo lėčiau vandens lapeliai paviršiuje ir Mozaikos plytelių geriau atlikti.

4 Pasirinkite mozaikos plytelės, kad matytumėte spalvą

Priežastis, kodėl mozaikos plytelės abu myli žmones, nes derinys tekstūros raštų ir spalvų mozaikos plytelės paviršiaus. Po nulemiant mozaikos plytelės, mes nustatyti mozaikos plytelės paviršiaus. Standartas yra mozaikos plytelės paviršiaus. Spalvos yra lygiai tokie patys, Tekstūros modelis turėtų būti aišku, ir nebus jokių atjungimas ar pan.

5 pasirinkite mozaikos plytelės, kad matytumėte dydis

Taip pat reikia vykdomose dydžio mozaikos plytelės, valdovas mozaikos plytelės turėtų būti labai standartinės, klaidos turi būti kuo mažesnis kaip įmanoma, kad geriausias statybos poveikis bus tvarkingas ir gražus, kraštų, mozaikos plytelės šau Ould taip pat būti tvarkingas, ne guzas.

Tel: + 86-571-88964783

Faksas: + 86-571-88964782

Kontaktai: Alex Min

Mobile: + 86-18042324525

El. paštas: alex@kasaromosaic.com