Kasaro Xiamen akmens mugėje - jūsų geriausias pasirinkimas rinkodara, EMEA

- Mar 30, 2018-

Kasaro Stone Fair.jpg

 

   

XIAMEN akmens tikrosios 2018, tai puiki galimybė pirkėjų ir pardavėjų akmens produktų ir paslaugų iš viso pasaulio apsirūpinti stulbinantis masyvas labai naujausias technologijas, naujoves ir technologijas. Daugiau negu parodai, renginys suteikia dalyviams neprilygstamą prieigą prie informacijos, intelekto, kontaktus ir patirties. Ekspertai iš viso pasaulio užsiima pramonės aktualiausias diskusijas, rasti sprendimus, susiduria su problemomis ir išnaudojant galimybes. Būti konkurencingas, bus teigiamas, reikia su Kasaro!

 

·Profesionalūs pirkėjai: Xiamen akmens tikrosios išaugo į didžiausią profesionalus akmens mugėse visame pasaulyje, kur jūs galite susitikti ir tinklo su daug tarptautinių pagrindiniai specialistai ir kvalifikuoti pirkėjai.


·Prekybos platforma: Xiamen akmens tikrosios tapo svarbiausia platforma akmens ir mašinų, kurios susitikti su naujais klientais, išnaudoti naujas rinkas ir išlikti konkurencijos visi akmens pramonėje.


Per kovo 6 iki 9, taip pat šia paroda, mes paruošti įvairiais būdais parodyti dominuojanti akmens mozaikos ir mūsų slaptas ginklas - mozaika, kuri gauna daug Svečių dėmesį, ir KASARO yra pirmasis ir vienintelis gali gaminti Mozaika iš a utomated mašina Kinijoje!


Kasaro Stone Fair.JPG


Zhejiang KASARO naują dekoratyvinės Material Co, Ltd
Add:No.777 Hangmu Road, Jinhuo Village, Qianyuan miestas, Zhejiang, Kinija
Tel: + 86-571-88964783
Faksas: + 86-571-88964782
Kontaktai: Alex Min
Mobile: + 86-18042324525
El. paštas:
Alex@kasaromosaic.com