Mozaikos perkėlimas ir pritaikymas visose namų vietose

- Jan 23, 2018-

Gyvenamasis kambarys: įvairios mozaikos, skirtos sukurti asmeninę fono sieną

Gyvenamasis kambarys paprastai naudoja mozaiką, koliažas dekoratyvinės fono sienos, su mozaikos technologijos plėtra, įvairiomis novatoriškomis medžiagomis, naudojamomis virš mozaikos, ir net pasirodė aukso folijos mozaika, medžio mozaika ir pan. Dabar mozaikos apdailos salės naudojimas netgi gali būti dekoratyvinis efektas, skirtas dekoratyvinių tapetų dekoravimui, o tarnavimo trukmė vis dar ilgesnė, kuri yra drėgnose srityse, pavyzdžiui, Guangdžou yra neabejotinai puiki evangelija.

Be to, kadangi mozaikos fono siena yra sudaryta iš nedidelių mozaikos dalių, todėl tapybai ir kitoms medžiagoms neprilygstamas lankstumas, žmonės netgi gali siųsti vestuvių nuotraukas gamintojams, kad gamintojai specialiai sukūrė unikalią televizijos fono sieną.

Virtuvė: sukurkite erdvi, šviesią ir stilingą erdvę

Virtuvės sieną galima tinkamai dekoruoti mozaika, siūloma naudoti stiklo mozaiką, metalinę mozaiką, tokią kaip atspindinčią medžiagą, nes virtuvės erdvė paprastai yra maža, o rūgščių taršos problema - tokia šviesi ir sklandi mozaika ne tik geras šviesos atspindys, virtuvės erdvės išvaizda plinta, o lengvai valoma, lengvai nuplaukite mozaikos paviršių šlapia skudurėliu, kad atkurtumėte blizgesį.

Vonios kambarys: aiški ir vienoda spalva, švari ir tvarkinga erdvė

Labiausiai paplitusi mozaikos vieta tikriausiai tualetą skaičiuoja pirmiausia, kad būtų aišku, vonios kambarys turėtų suteikti žmonėms atsipalaidavusią, ramią, atsipalaidavimo jausmą, taigi kosmoso mozaikos spalva neturėtų būti per stiprus, šokinėjantis, kitaip tai atneš emocinius svyravimus ir depresiją.

Sienų apdailai gali būti labai svarbi stiklo mozaika ir kiti atspindinti vietinės papuošalų medžiagos, tokios kaip fono siena už tualeto, dušo vieta ir tt. Taip pat gali būti pagrįstas asmeninėmis pageidavimais didelėje sienų dangos vietoje, lanksčiau ir ryškesne fono siena.