Mozaikinės plytelės šiuolaikinėse

- Jan 23, 2018-

Šiandien medžiagos, kurios gali būti naudojamos mozaikoms gaminti, tampa vis labiau atsparios. Iš tradicinių marmuro, smulkių akmenukų, stiklo plytų, keramikos, porceliano ir emalio ir tt bet kokiam gyvenimui galite naudoti tokias medžiagas kaip mygtukai, indai ar raštinės reikmenys. Šiuolaikinėje aukštųjų technologijų pramonėje technologija gali būti pagaminta daugybe stiklinių monetų su sidabru.

Dabar jis yra išplėstas, kad blokuotų svarbias dalis, tokias kaip žiniasklaidos priemonė, nėra patogu atskleisti asmenį, kad jo veidas būtų nuslėptas, atrodytų neaiškus.

Mozaika dėl savo pozicijos vizualinėje kultūroje ir speciali reikšmė, akademinis dėmesys, pvz., Specializuota vizualinė kultūra. Tyrimų svetainė: Mozaikos vizualinės kultūros tyrimų tinklas.

1950-aisiais, įkvėptas puikus Bizantijos mozaikos atsiradimas, naujų medžiagų, tokių kaip stiklo pluoštas ir plastikas, atsiradimas suteikia šiuolaikinėms mozaikos formoms naują galimybę atkurti unikalius ir įdomius meno kūrinius. Kaip tradicinė ir galinga apdailos priemonė, mozaika tapo labai išraiškinga meno forma šiuolaikinio apdailos. Įkurta 1956 m. Garsaus itališko gamintojo "Bissaza" stiklo mozaika atkartojo meno blizgesį mozaikoje, bet ir padarė mozaiką industrializmo keliu; 1987 m. Įkurta "Sicis" bendrovė yra geriausias mozaikos gamintojas Italijoje, žinomas dėl savo dizaino koncepcijos, bus smulkių personažų, gėlių ir paukščių bei istorinių temų aiškinimo iš esmės ir ryškiai.

Gimęs 1993 m., "Chengdu Lei Fu Art Stone Co., Ltd." visiškai pakeitė pasaulio modelio mozaiką, nutraukdamas aukščiausios klasės interjero apdailos ir dizaino industriją, kad itališkas dominuotų padėtyje. Po 14 metų pralenkdamas žinomas Italijos kompanijas. "Lei Fu" kompanija turi stiprią produktų kūrimo ir palaikymo funkciją, kuri nepriklausomai sukūrė stebuklingą lavą ir stiklo magiją kaip šeštosios kartos "Mosaic" produktų atstovė, kuri buvo paleista tarptautinėje rinkoje, sukėlė milžinišką įtaką visoje mozaikoje rinka yra pirmaujanti, Produktai trūko, šiuolaikinės mozaikos sėkmė apdailos pramonės reikmenimis parodė kokybišką kokybę ir unikalų estetinį aukščio stilių, o paskui tapo gaire visai apdailos pramonei .