„Smart“ ir keičiamo baseino mozaika

- Feb 26, 2019-


Mozaika buvo plačiai naudojama senovės Romoje. Mozaiką visada galite pamatyti gyvenamuosiuose namuose ir viešuosiuose pastatuose. Spalvingos spalvos visada gali atnešti vizualinį poveikį, mozaikos plytelės yra tokios, kartu su kiekvieno dizaino naujovėmis, apdaila nebėra taisyklė, spalvų maišymas, formų maišymas tapo mozaikos plytelėmis, kurias dažnai darome. Per kiekvieno asmens neribotą vaizduotę, nemokamą derinį ir dizainą, susikurkite unikaliu jausmu. Mozaika plaukimo baseino plytų dydis yra mažas, o atotrūkis tarp dalelių yra didelis. „Mosaic“ išradingas, keičiantis ir savavališkas derinimo būdas yra pilnas iššūkių tiems, kurie ją kontroliuoja.


Baseinas yra pastatytas žalioje aplinkoje, kuri yra elegantiška ir tyli. Baseino apačioje mozaikos dėka nurodomas vasaros temos modelis, todėl visas baseinas tampa ryškesnis. Vasarą, kai žaidžiate baseine, visada galite jausti skonį.


Mozaikinio atsparumo dėvėjimui atsparus, mozaikos pagrindinės žaliavos daugiausia yra natūralus akmuo, jo atsparumas dėvėjimui, keraminės plytelės ir medinės grindys bei kitos dekoratyvinės medžiagos negali būti lyginamos. Kadangi yra daugiau įtrūkimų tarp kiekvienos mažos mozaikinės plytos dalelės, mozaikos plytų atsparumas stresui yra geresnis nei kitų dekoratyvinių medžiagų. Mozaikos apdaila yra stipri, mozaikos mozaikos forma, siekiant sustiprinti dekoratyvinę medžiagą, medžiaga yra labai turtinga ir spalvos pokyčiai, dekoruojant interjero erdvę, jis gali būti naudojamas kaip kitos dekoratyvinių medžiagų puošmenos medžiagos, taip pat gali būti naudojama mozaikos fono sienai didelėje plotas; gali naudoti mozaika plytų spalvos gradiento būdu, taip pat gali naudoti įvairių geometrinių išdėstymas, su savo turtingų modelių suteikti žmonėms. Šokas, estetinis jausmas. Kadangi forma yra paprasta, specifikacijos yra įvairios, o kiekvienas gryno spalvų gaminių geometrinis blokas yra savarankiškas, dizainas ar naudojimas, gali lengvai pasiekti visą formą, ypač kampuose ir kampuose. įgūdžiai, ty šaltojo sulankstymo efektas taip pat gali būti sukurtas sklandžiai, labai gražus, labai tvarkingas. Charakteristikos.


Zhejiang KASARO Naujas Dekoratyvinės Material Co, Ltd
Pridėti .7 No.777 Hangmu Road, Jinhuo Village, Qianyuan Town, Zhejiang, China
Tel. + 86-571-88964783
Faksas 86 + 86-571-88964782
Kontaktai : Alex Min
Mobilus : + 86-18042324525
El. Paštas : alex@kasaromosaic.com