Akmens parketo žinios

- Aug 14, 2018-

Akmens parketas yra vertingas akmens gaminys ir yra plačiai naudojamas architektūros apdailoje. Mozaikiniai gaminiai turi plokščią mozaiką, trimačioji mozaika, įspaudinta mozaika, lankinės plokštės mozaika, kietosios kolonos mozaika, mozaikos mozaika, o šie mozaikos gaminiai turi savo ypatybes, todėl apdorojimo technologija yra kitokia.

Parketo klasifikacija

1. Pagal geometrinę mozaikos formą: stačiakampio formos kvadrato formos mozaika; apvali mozaika, ovalo formos mozaika; fan-formos mozaika; taisyklinga daugiakampio mozaika.

2. Pagal įrengimo plotą: fojė mozaika; kambario mozaika; salonas, kavinė, piano baro parketas; svetainė, restorano mozaika; verandos parketas; vonios mozaika; laiptai ir laipteliai.

3. Pagal perdirbimo medžiagas: marmurinę mozaiką, granito mozaiką, dirbtinį akmens mozaiką, mišrią medžiagą mozaiką.

Mišrios medžiagos mozaika: Mozaika, apdorota skirtingomis medžiagomis. Yra marmurinė + granito mozaika, marmuras + dirbtinė akmens mozaika, dirbtinis granitas + dirbtinė kvarco akmens mozaika, marmuras + metalinis parketas, marmuras + plytelių mozaika, marmuras + apvalkalas.

4. Pagal perdirbimo sunkumus:

Sunkus parketas: sudėtingi modeliai ir sudėtingas apdirbimas.

Vidutinio sunkumo parketas: modelis yra sudėtingesnis, o apdorojimo technika yra sudėtingesnė.

Bendras sunkumų parketas: modelis nėra sudėtingas, o apdorojimo būdas nėra sudėtingas.

Paprasta sunkumų mozaika: paprastas modelis, paprastas apdorojimas ir mozaika.

5. Pagal apdorojimo įrangą ir procesą:

Rankų darbo parketas: mozaika, kuri yra grynai apdorojama rankiniu pjovimu.

Vandens mašinų parketas. Iškirpkite parketo detales iš vandens jet mašinos ir padėkite mozaiką rankomis.

Kreivės mašinų parketas: iškirpkite mozaikos priedus kreivės pjaustytuvu ir padėkite mozaiką rankomis.

Vieno pjovimo staklės arba tiltų pjovimo staklių parketas: pjaustymas parketo detalėms viengubu pjovimo staklėmis ar pjovimo staklėmis, dirbtinai apdorotas parketas.

6. Pagal mozaikinio paviršiaus

Veidrodinė mozaika: mozaikos paviršius buvo veidrodis, o šviesumas buvo didesnis nei 90 °.

Blizgus parketas: parketas su šviesumu daugiau nei 80 °.

Matinė paviršiaus mozaika: parketas, kurio šviesumas mažesnis nei 60 °.

Dervos paviršiaus mozaika: paviršius buvo apdorotas dervos paviršiumi, kuris dengtas dervos sluoksniu.

Neapdorota mozaika. Mozaikos paviršius yra lygus, šiurkštus, sudegintas arba kirvis, arba marinuotas, arba plieninis šepetys, arba smėlio masažuoto, arba vandens perforuoto, arba šiferio apdorotas.

7. Pagal perdirbimo technologiją: besiūliai perdirbimo technologijos parketas, siūlių apdirbimo technologija parketas, vandens jet mašinų parketas, rankų susiuvimas.

8. Pagal produktą:

Stiklo plokštės mozaika: mozaika, apdorota ant apvalios plokštės.

Mozaikos mozaika. Mozaikos apdirbimas

Trimačioji mozaika: trimatis mozaika, mozaika, kuri pasikeičia lapo paviršiaus vertikalia kryptimi.

Plokštės mozaika: Parketas, apdorotas plokšte, turi plokščią, trimačią mozaiką.

Kietoji stulpelio mozaika: parketo apdorojimas ant kieto stulpelio.

Liejimas: plotis yra mažesnis nei 300, kuris naudojamas bangų linijų mozaikai.

Reljefinis parketas: trimatis mozaikos tipas, turintis reljefo efektą.

Mozaikos produktų kategorija

Atsižvelgiant į įvairius mozaikos produktų naudojimo būdus, mozaikos gaminiai gali būti suskirstyti į šias kategorijas.

Grindų parketas: daugybei parketų naudojami grindų apdailai, pavyzdžiui, viešbučio fojė grindims, prekybos centrų grindims, viešbučio grindims, vonios grindims, prezidento apartamentų grindims, gyvenamųjų patalpų grindims, liftų automobiliams ir liftų salėms.

Sienų mozaika: dažniausiai naudojama sienų dangoms, svetainėms, viešbučio fojė, viešbučiuose, prezidento apartamentuose ir kt. Populiariausi sienų mozaikos aplikacija yra mozaikos mozaika, ypač Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Staliniai, įvairūs baldų stalviršiai: pagerinkite dekoratyvinę baldų kokybę, dailės vertinimą, kad baldų stalviršiai taptų aukščiausios klasės apdailos ir meno kūriniais.

Lankinės plokštės mozaika: naujas produktas parketoje, jo apimtys plečiasi, o naudojimo mastas yra platesnis ir platesnis.

Kietosios stulpelio mozaika: mozaikinio paviršiaus formavimas iš kieto kolonėlio, pridedant kolonėlės produkto konotaciją, kad kolonėlėje nebūtų monotoniška ir nuobodi. Kietosios stulpelio mozaikos turi tvirtus kvadratinius kolonus, cilindrinius mozaikinius, reguliarius daugiakampio skerspjūvio mozaikinius ir tt

Reljefinis parketas: reljefinis parketas yra aukščiausios klasės meno akmens gaminiai, integruojantis mozaikos meną ir reljefinį meną, taigi reljefinė mozaika turi tiek meninį žavesį.

Parketo židinys: Padarykite židinio durų slenksčius ir kojas į mozaiką. Parketo židinys praeina pro tradicinį židinio stilių, papildydamas meno eleganciją židiniu.

Parketo baldai: įvairių baldų parketo gaminimas gali ne tik pagerinti baldų kokybę, bet ir padidinti baldų gaminių dekoratyvumą, todėl baldai tampa meno rūšimis.

Mozaikos apdorojimas

Parketo apdorojimo procesas skiriasi priklausomai nuo parketo produkto tipo.

Plokščiųjų metalo apdirbimo technologija:

Medžiagų parinkimas → iškrovimas → dažymas, bandymas → klijavimas → armatūros, grindinio, grindinio, šlifavimo → nustatymo storis → šlifavimo poliravimas → plokštė, tikrinimas, surinkimas, numeravimas → paviršiaus apdirbimas → baigiamasis patikrinimas → pakavimas, biblioteka.

1. Parketo pasirinkimas

Mozaikos parinkimas yra svarbiausia parketo gamybos dalis. Atrankos kokybė lemia mozaikos kokybę, efektą, meniškumą ir vertę. Paprastai reikia pasirinkti akmenį su smulkiais kristalo grūdais, aiškią ir vienodą tekstūrą, iš esmės vienodą spalvą ir be įtrūkimų.

Konkretūs medžiagų parinkimo reikalavimai:

1 spalvos reikalavimas

Tos pačios medžiagos mozaikos rinkinys turi būti vienodos spalvos, tačiau kai kurioms medžiagoms, tokioms kaip ispaniškas smėlio, senojo smėlio, koralų raudonumo, Jinnianhua ir kitų rutulių, patys lentos patys turi spalvų skirtumą, tada palaipsniui pritaiko spalvų principą perėjimas, paremtas estetinio dekoratyvinio efekto, kuris neturi įtakos mozaikai. Prieš išpjovant parketą, pagal mozaikinį modelį, pasirinktos medžiagos yra kruopščiai apskaičiuotos, siekiant užtikrinti, kad pasirinktos medžiagos yra pakankamos tos pačios mozaikos rinkinio apdorojimui, o tas pats mozaikinių spalvų rinkinys yra visiškai arba iš esmės identiškas.

2 tekstūros reikalavimai

Mozaikos apdorojimo tekstūros kryptis priklauso nuo konkrečios situacijos, nėra absoliutaus standarto. Apskrito mozaikos atveju tekstūra gali būti apskritimo kryptimi arba radialine kryptimi. Nesvarbu, ar tai yra apskritimo kryptimi, ar radialine kryptimi, turi būti užtikrintas linijų nuoseklumas. Kvadratinės mozaikos atveju tekstūra gali būti spinduliuojama ilgio kryptimi arba spinduliuojama pločio kryptimi arba tuo pačiu spinduliuojama išilgai ilgio ir pločio krypčių, kad būtų sukurta nugarinės formos mozaika. Kai kurios aukštos kokybės specialios medžiagos

Apdorojant parketą, reikia atsekti, pvz., Sniego baltą, žalią nefritą, oranžinį nefritą ir kitas chaotiškas medžiagas; Paprastos grūdų medžiagos turi panašius reikalavimus, kaip antai romėnų travertinas, kavos travertinas, auksas Sofitel ir kt.

3 akmens defektai

Dažni akmens defektai yra spalvotos linijos, dėmės, įtrūkimai, skylės, smėlio skylės ir pelėsiai. Dažnai smulkūs defektai gali turėti didelės įtakos viso gėlių komplekto kokybei ir dekoratyviniam poveikiui.

Kalbant apie parketo kokybę, šie akmens defektai yra visiškai neleidžiami. Todėl medžiagą reikėtų kiek įmanoma vengti. Jei neišvengiama, defektų pašalinimui gali būti naudojami remonto ir kasimo metodai, tačiau akmens paviršius po remonto negali paveikti mozaikos dekoratyvinio poveikio.

Apdorojant mozaiką, travertino medžiaga turėtų būti naudojama atsargiai, nes jei paviršiaus skylė nėra apdorota kaip nesubalansuota, ji bus naudojama tose vietose, kuriose yra didelis žmonių srautas, o nešvarumai prasiskverbs į akmenį ir labai paveikia mozaikos kokybė.

Pagrindinės vandens pjovimo procedūros yra šios:

1 kompiuterinis piešimas, programavimo procesas;

2 Perkelkite programą į vandens jet mašinos;

3 Modeliuokite ir patikrinkite apdirbimo programos teisingumą, derinkite ir pakeiskite proceso parametrus;

4 Padėkite akmenį tinkamai apdoroti vandens jet mašinos apdorojimo lentelėje;

5 Nustatykite vandens purškimo mašinos mechaninio apdirbimo nulinį tašką pagal mosaicui apdoroto ruošinio dydį;

6 Patikrinkite, ar vanduo, elektra, dujos ir granatas smulkaus yra normalus;

7 Įjunkite vandens purškimo mašiną, reguliuokite vandens purškimo mašinos vandens purkštukų dydį ir stebėkite perdirbimo procesą;

8 Po apdorojimo, apdoroti mozaikos komponentai sunumeruojami pagal skiedinio reikalavimus.

Mozaikinių medžiagų atitikimas gali remtis šiais pagrindiniais principais:

Medžiagos kietumas yra tas pats ar panašus, arba tos pačios rūšies medžiaga suderinta su principu; linijos iš esmės yra tas pats principas, ir ritmas, ir pakeitimas, klaidinga ir reali atitiktis; spalvų gylį ir šviesos atitikimo principą, tos pačios gėlės rinkinio spalva turėtų būti keičiama atspalviu, tik makiažas yra lengvas, atitinkantis, mozaika turi grožio jausmą; tekstūra yra suderinta su "grįžti", "po", "išstumti", "horizontas".

2. Parketo pjovimas

Pagal mozaikos charakteristikas yra rankinis pjovimas, vienos rankos rankinio pjovimo staklių pjovimas, vandens pjovimo staklių pjovimas, kreivės pjovimo staklių pjovimas ir pjovimo pjovimo pjovimas. Tarp jų pjaustymo mašina yra patogiausias ir efektyviausias visų pjaustymo būdų pjovimo būdas, jis plačiai naudojamas pjaustymo ir akmens formos parketo apdirbimui. Tačiau vandens jet įrenginys yra brangesnis ir turi aukštesnius techninės priežiūros būdus.

Vandens pjovimo pjovimas turi pranašumą, nes kiti pjovimo metodai gali nesutapti. Po to, kai CAD brėžinys yra parengtas piešimo programine įranga, skirta vandens srovei, kompiuteris automatiškai tvarko mozaikos komponentus optimaliai, automatiškai sukuria apdirbimo programą, o po to per kompiuterį perduoda programą vandens purškimo mašinai.

Parketo apdorojimui be vandens jet mašinos, pjovimo mašina gali būti naudojama pjovimui. Kreivės pjovimo staklės yra pigios, apdorojimo išlaidos yra mažos, o įrangos vieta yra maža. Tačiau dėl įrangos apribojimų kreivės pjovimo staklės kreivė yra sunkiai apdorojama arba ją reikia apdoroti keliais etapais, o tai padidina mozaikos siūlę, o apdorojimo kokybė ir poveikis yra menki.

Vienos rankos rankinio pjovimo staklės ir tiltų pjovimo staklės gali iškirpti tik tiesios formos gabalėlį. Apatinio tiesinio gabalo tipo atveju sunku pjaustyti pagal modelį, ir jį galima pjaustyti pagal šabloną. Vienos rankos rankinio pjovimo staklės ir tiltų pjovimo staklės yra didesnės našumo nei vandens pjovimo mašina, o pjovimo staklės medžiaga neturi burrs ir nereikia būti gruntuota.

3. Mozaikos dažymas, pabandykite kovoti

Prieš mozaikinį klijavimą būtina nupjauti gabalus, kad būtų užtikrintas viso komplekto spalvos ir tekstūros nuoseklumas. Pareguliuokite vienetų spalvą, laikydamiesi mozaikinio montavimo brėžinyje nurodytų reikalavimų, kad nesusidarytumėte maišant ir nepažeistumėte viso parketo komplekto kokybės.

Bandymas - surinkti surinktus komponentus pagal brėžinius. Išbandymo ir derinimo procesas iš tiesų yra mozaikinių komponentų apdorojimo korekcijos procesas, ištaiso vandens jet mašinų apdorotų ruošinių ir šlifavimo. Surinkimo metodas yra geriau, kai šviesa nukreipta į viršų, nes galima pastebėti, kad po surinkimo siūlės yra gerai.

Bandydamas kovoti iš parketo gamybos centro į išorę, sluoksnis sluoksnis sluoksniu ir palaipsniui susiliejimas į išorę, tuo tarpu šlifuojant ir šlifuojant du komponentus vandens malūne, kai dviejų ar dviejų dalių jungtys yra mažesnės nei 0,5 mm kova Kai du gabalai yra visiškai suderinti, bandymas iš esmės baigtas.

4. Mozaikos sujungimas ir sutvirtinimas

Mozaika pagaminta iš siūlių klijavimo ir besiūlių klijavimo. Tarp jungčių ir sąnarių yra 1 ~ 3 mm tarpas; atotrūkis tarp sąnarių yra mažesnis nei 1 mm. Po to, kai bandoma išbandyti mozaiką, gabaliukai turėtų būti sujungti ir sujungti. Sumaišant, pirštai pirmiausia tvirtinami tarpusavyje nedideliu klijų kiekiu, o po to juos sumaišomi su marmuro klijais. Kai klijavimas, įvairių dydžių skaičių jungimas į vaizdą yra padalintas į keletą obligacijų grupių. Pirma, centrinė grupė 1 yra grunta ir sujungta, o dalys 2, 3, 4 ... yra atitinkamai išlygintos. Galiausiai tai yra ryšys tarp grupės ir grupės, viso ir rėmo sujungimas.

Mozaikinio klijavimo būdai yra dviejų rūšių apdorojimo būdai, vienas iš jų yra fazinis lipnus veido metodas, o kitas - metodas "nukreipimas žemyn". Abu metodai turi savo privalumų ir trūkumų. Mozaikinis veido priekinis lipdomasis metodas gali stebėti paviršiaus siūlę apdorojant. Kai siūlė yra per didelė, ją galima sureguliuoti ir sureguliuoti laiku. Tačiau mozaikinio klijavimo į priekį būdas gali būti nesuderinamas dėl akmens storio, o storio procesas padidėja. Kai tinklas sutvirtintas, lipnus mozaika turi būti pasukta, o gėlių susimaišymo procesas gali sugadinti neapsaugotą parketą. Kai mozaika nukreipta į apačią, tarpas tarp gretimų gabalų nėra matomas, o apdirbime yra tam tikras aklumas. Jei mozaika yra per didelė, mozaikos kokybė bus paveikta, jei siūlas yra per didelis. Tačiau šis metodas yra labai patogu laikant armatūrą, ir gali užtikrinti, kad mozaikos paviršius būtų plokštas be susitraukimo.

5. Pakoreguoti klijus, jungtis

Kai bendras mozaikos modelis yra surištas, jis sumaišomas su epoksidine derva arba nesočiųjų dervų klijais, dažikliais ar spalvine pasta. Pareguliuodami į tą pačią spalvą kaip akmuo, į klijus pridėkite nedidelį džiovinimo kiekį ir greitai įpilkite jį į kiekvieno gabalo sąryšio tarpą prieš klijuojant sausu ir nuvalykite nuo paviršiaus klijus prieš visiškai klijų sausas

Mozaikinio klijo spalva yra lengvesnė nei lentos paviršiaus spalva, o gylis turės įtakos parketo kokybei. Tačiau dirbtinio akmens mozaika šiuo metu nėra ta pati kaip natūralaus akmens mozaika, o klijais tarp mozaikos dalių yra specialiai pritaikytas prie kitų spalvų, todėl mozaikos paviršius turi sluoksniuotą jausmą.

6. Stiprinkite, padėkite tinklą, paskleiskite kliją ir pakelkite smėlį

Pataisa sutvirtinimas yra svarbi priemonė, užtikrinanti, kad gabalai nesiskirsto. Kai gabalėliai yra surišami, to paties akmens spalvos akmuo lygiai nugriauta gabalo pusėje, o po to gabalai išspaudžiami kartu, o ekstruzinis klijus išvalomas, kol jis džiovinamas.

Užbaigus mozaikinių komponentų surišimą ir apdailos siūles, mozaiką reikia atidžiai pasukti. Tada, ant mozaikos galo, rankiniu pjovimo staklės, sumontuotos ant sąnarių, ištraukia 10 mm gylį ir plienines juostas. Griovelių skaičius priklauso nuo mozaikos sukibimo ir sujungimo taško po sujungimo. Paprastai kiekviename jungties taške turi būti sujungtas plieno juostos jungtis. Plieninės juostos skersmuo yra 10 mm, o ilgis yra ne trumpesnis kaip 100 mm, tačiau jei atstumas tarp gretimų dalių yra Jei jis nėra labai ilgas, jis taip pat gali būti sutvirtintas plienine juosta per tą pačią jungtį. Tvirtas metalinis klijai naudojami plieno lovyje, o sausas pakabinamas klijai yra palaidoti lovyje. Po to, kai palaidotas plienas, užpakalinėje mozaikos pusėje uždedamas storas pluošto tinklas.

Taip pat yra parketo klijavimo armatūros apdirbimo technologijos, kurios nereikia pritvirtinti plieninių strypų jungtyse ir sustiprinti jėgos tinklų sutvirtinimą. Tvirtinimo metodas yra ¼ 15 ° kampuole esančioje dalyje, paliekant ne mažiau kaip 5 mm pločio nuo blizgančio paviršiaus, tada suspaudžiant ir blizgančią puse žemyn, pridedant sausojo klijų arba stiprią gumą prie suspaudimo siūlės. Po sauso klijavimo arba stipraus gumos išgaravimo, klijuotą parketą galima pašalinti.

Siekiant užkirsti kelią tuščiam parketo įrengimui, kai kurie klientai reikalauja šlifavimo ant mozaikos galo. Vadinamoji "Yangsha" yra išvalyti dervos klijų sluoksnį ant mozaikos galo, o tada pabarstyti nešvaraus upės smėlio sluoksnį.

7. Mozaikos storis

Kadangi plokštės, naudojamos apdorojant mozaiką, yra skirtingo storio, jei naudojamas tiesioginis šlifavimas rankomis, poliravimo ir poliravimo lygumas skiriasi, o poliravimas yra sunkus, o smulkinimas yra sunkus. Jei montuojote deimantinį šlifavimo diską ant rankinio šlifavimo įrankio arba naudojate disko sugėrimo mašiną, kad išlygintumėte ar suminkštumėte parketo paviršių, tai ne tik sutaupys laiko poliravimo ir poliravimo, bet ir plokščio paviršiaus.

8. Parketo poliravimas

Mozaikos blizgesys yra svarbus techninis rodiklis, kuriuo galima įvertinti mozaikos kokybę. Blizgesio laipsnis labai priklauso nuo abrazyvo kokybės ir operatoriaus įgūdžių lygio. Pasirinkus abrazyvines medžiagas, reikia pasirinkti skirtingus abrazyvus pagal skirtingus akmens tipus ir skirtingus smulkinimo etapus. Mozaika pagaminta iš marmuro. Marmuras yra mažas kietumo ir trapumo. Tai vidutinio blizgesio produktas. Jis turėtų būti pagamintas iš aliuminio minkštos abrazyvinės medžiagos.

Poliravimas ir poliravimas turi įveikti keletą operacinės technologijos aspektų:

1 Abrazyvo dydis ir storis turi būti nuoseklūs, negali būti smėlio ir nuolaužų.

2 Slėgis veikimo metu turi būti vidutinio sunkumo, slėgis yra per didelis, paviršiaus temperatūra yra didelė, o plokštė yra lengvai deginama; slėgis yra mažas, šlifavimo laikas yra ilgas, o blizgesį sunku padidinti. Norint kontroliuoti vandens suvartojimą, vandens tūris yra per didelis, plokštės paviršiaus temperatūra yra sumažinta, šlifavimo laikas tampa ilgesnis; jei vandens tūris yra per mažas, plokštelės paviršiaus temperatūra yra didelė, dėl kurios akmens plokštė sulūks. Vandens kiekis turi atitikti slėgį. Bendrasis slėgis yra 6 kg / cm2, o vandens temperatūra palaikoma 10 ° C ~ 50 ° C.

3 Valdykite šlifavimo greitį. Kai poliravimas ir poliravimas naudojant visiškai automatinį nepertraukiamą malūną, konvejerio juostos greitis neturi būti pernelyg greitas, sijos greitis neturi būti pernelyg greitas, jis turi būti tolygiai perkeltas ir turi būti lanksčiai valdomas pagal akmens kietumas ir smulkinimo ploto dydis.

4 rankinis šlifavimas ir poliravimas

Zhejiang KASARO Naujoji Dekoratyvinė Medžiaga Co, Ltd

Pridėti: Nr.777 Hangmų kelias, Jinhuo kaimas, Qianyuan miestas, Zhejiang, Kinija
Tel: + 86-571-88964783
Faksas: + 86-571-88964782
Kontaktai: Alex Min
"Mobile": + 86-18042324525
El. Paštas: alex@kasaromosaic.com