Išmokyti jus, kaip teisingai suprasti stiklo mozaikos storį.

- Nov 17, 2018-


Stiklo mozaikos pirkimo procese mes dažnai nustatome, kad mozaika bus tokio storio, kaip 4 mm, 8 mm, 10 mm.


Pirma, aš atliku išsamią krištolo stiklo mozaikos storio analizę.


1, 4 mm stiklo mozaika

4 mm stiklo mozaika yra viena iš populiariausių stiklo mozaikos rinkoje. Jo pranašumai yra: lengvesnė kokybė, pigesnė kaina, o jos trūkumai yra šie: nepakankamas blizgesys, silpnas stereoskopinis jausmas, lengvas pertraukimas ir nukritimas. Sienų plytelėms suderinus, sienų plytelės storis paprastai yra 8 mm, todėl ją reikia atlikti vieną kartą. Tai užima laiko ir darbo.


2, 8 mm stiklo mozaika

8 mm stiklo mozaika rinkoje taip pat turi daug privalumų: geras blizgesys, geras trimatis jausmas, lengvas pertraukimas, gali būti geriau naudojamas su sienų plytelėmis ir grindų plytelėmis, o trūkumas yra tas, kad kokybė yra sunki, kaina yra daugiau nei dvigubai didesnė nei 4 mm.


3, 10 mm stiklo mozaika


Tokios mozaikos rūšys, įskaitant storesnę mozaiką, paprastai naudojamos ypatingomis progomis, pavyzdžiui, pabrėžiant raktų vietą, todėl visa siena atrodo labiau stereoskopiška, jos blizgesys yra labai geras, bet nelengvas naudoti daugelyje, su 8 mm mozaikos kolokacija, poveikis yra geresnis, žinoma, kaina nėra brangi.


Žinoma, be šių stiklo mozaikos storio yra ir kito mozaikinio sluoksnio storio, tačiau palyginus ne pagrindinį, rinkoje yra net 2 mm stiklo mozaikos.Zhejiang KASARO Naujoji Dekoratyvinė Medžiaga Co, Ltd
Pridėti: Nr.777 Hangmų kelias, Jinhuo kaimas, Qianyuan miestas, Zhejiang, Kinija
Tel: + 86-571-88964783
Faksas: + 86-571-88964782
Kontaktai: Alex Min
"Mobile": + 86-18042324525
El. Paštas: alex@kasaromosaic.com