Parengiame mozaikos dėlionės operacijoje

- Jan 23, 2018-

Mozaikos dėlionės statybos, daugelis savininkų vėliau atsispindi užpildant fono sienos neturi trimatis prasme, arba visą galvosūkį yra "pilka". Tai yra daug savininkų procese užpildo siūlę susidūrė su daugiau problemų, čia autorius šiuo klausimu, kad išsamios sprendimas:

1, visų pirma, užpildas, daugelis savininkui tiesiogiai atrankos baltas užpildas, todėl "pilkas" spalva yra paprastai didelis priežastis yra užpildas spalvų pasirinkimas nėra rezultatas. Spalvą, užpildas yra geriausia pasirinkti ir netoli fono ar kristalas, skaidrus užpildas, jei ten dažniausiai nereikia naudoti visas baltas (nebent dugnas yra visi balti).

2, po to, kai užpildo siūlę gydymo kruopščiai valykite Siete su mozaikos paviršius miltelių, tai yra labai svarbu. Todėl, kad po 24 valandų užpildo siūlę iš esmės sunku išvalyti. Geriausius rezultatus būtų galima išvalyti apie 30 minučių po užpildo siūlę.

3, ne per visą šią spragą bendrosios pasiekti dent žemyn geriausias 1MM. – Dėl apliejimo siūlės, ne "žiedas" ištrinti siūlės, bet tas pats asmuo iš viršaus į apačią ištrinti siūlės. Viena vertus, valyti kuo švariausiems, kita vertus, tai gali padaryti plyšiai paviršiaus subtilesnis.