Mozaikos raidos istorija

- Aug 24, 2019-

Pradinė mozaikos reikšmė yra: mozaika, mozaika, mozaikos procesas. Kilęs iš senovės Graikijos. Ankstyvųjų graikų marmurinės mozaikos buvo naudojamos nespalvotai, kad atitiktų viena kitą. Tik autoritetingi valdovai ir turtingi turtingi žmonės gali sau leisti amatininkus ir prieinamas medžiagas išreikšti šį ekstravagantišką meną. Kurdami vėlyvąją graikų mozaiką, norėdami įvairesniu būdu praturtinti kūrinį, menininkams pradėjo prireikti mažesnių akmens gabalų ir supjaustyti mažus akmenis, kad būtų galima sukurti mozaiką. Romėnų laikotarpiu mozaikos buvo labai populiarios. Jį puošia paprastų namų ir visuomeninių pastatų grindys ir sienos. Dėl to Roma tuo metu atrodo tokia turtinga, todėl senovės Romos architektūra tapo neįtikėtina. Aukso mozaikų amžius atsirado dėl ankstyvųjų krikščionių atvykimo į Romą, kurie buvo persekiojami ir galėjo susitikti tik rūsyje ir kituose išėjimuose. Kadangi dauguma žmonių yra neraštingi, ant šių rūsių sienų yra stiklinės mozaikinės freskos, apibūdinančios Jėzaus Kristaus istoriją. Imperatorius Konstantinas buvo Romos imperatorius, legalizavęs ir viešinęs krikščionybę. Konstantinopolio (Bizantijos) bažnyčia buvo papuošta daugybe mozaikų. Naudotų spalvų buvo vis daugiau, aukso folija taip pat buvo sudeginta. Naudojamas permatomas stiklas. Sicilijos mozaikai būdinga auksinė bazė. Bizantijos laikotarpis beveik prilygo žodžiui mozaika.

Mozaikos naudojimas Dažniausiai naudojamas sienų ir grindų apdailai. Kadangi mozaika turi nedidelį vienetų plotą ir pačias įvairiausias spalvas, joje yra begalinis stilių derinys, kuris gali išreikšti dizainerio formos ir dizaino įkvėpimą bei parodyti unikalų meninį žavesį ir asmenybę. Jis plačiai naudojamas viešbučiuose, viešbučiuose, baruose, stotyse, baseinuose, pramogų vietose, namų sienose ir meno parketuose.

Atsižvelgiant į medžiagą ir procesą, mozaiką galima suskirstyti į keletą skirtingų tipų. Stiklo medžiagos mozaiką pagal jos procesą galima suskirstyti į mašinų pjovimą iš vienpusio, į mašininį dvipusį pjaustymą ir rankinį pjovimą. Ne stiklinę mozaiką galima suskirstyti į keraminę mozaiką pagal jos medžiagą. , akmens mozaika, metalo mozaika, švytinti mozaika ir pan.