Yra tiek daug nežinomų mozaikinių plytelių priežiūros metodų!

- Nov 25, 2019-

Namo atnaujinimas reikalauja daug darbo jėgos, materialinių ir finansinių išteklių. Jei techninė priežiūra netinkama, sutrumpėja namo ar baldų tarnavimo laikas. Pavyzdžiui, mozaikinės plytelės, geros išvaizdos yra geros išvaizdos, jei kyla problemų dėl netinkamos priežiūros, neverta prarasti! Taigi, kaip jūs prižiūrite mozaiką po to, kai ji buvo padėta?

Visų pirma, supraskime, kaip reikia išgydyti gatavą produktą po mozaikos grindiniu.


Kai mozaika yra siuvama, būtinai patikrinkite, ar tarpe nėra likusio plūduriuojančio smėlio. Jei yra, naudokite švarų ir drėgną minkštą šepetėlį, kad švelniai nušluostytumėte. Kai tarpas yra gilus, jį reikia užpildyti cemento skiediniu ir švariai nušluostyti šluoste.


Ką tik įklijuota mozaika neturėtų būti veikiama saulės. Reikia tinkamai išdžiovinti orą. Džiovinimo laikas turėtų būti 24 valandos po pristatymo. Kietėjimo laikas neturėtų būti trumpesnis nei viena savaitė.


Kai mozaikos sluoksnis visiškai išdžiovinamas, mozaikos paviršių galima nuvalyti. Mirkykite skudurą valomajame vandenyje, tada plytelių paviršių nušluostykite nenusuktu skuduru, o plytelių paviršių nušluostykite vandenyje pamirkyta kempine, kad nuvalytumėte likučius, kol jis bus švarus.


Antra, kasdien valyti mozaiką negali būti mažiau.


Kadangi mozaikos paviršius yra gana lygus ir sunkiai nusėda, paprastai valyti labai paprasta, tereikia nuvalyti medvilnine šluoste, gerai sugeriančia vandenį. Jei norite, kad mozaikos paviršius būtų ryškus, nuvalymui galite naudoti neutralų baliklį.

Galiausiai tai yra kasdienė mozaikų priežiūra.


Plytelių bendrumas yra trapus, todėl būtina užkirsti kelią sunkių daiktų poveikiui kasdieniame gyvenime. Jei atrodo, kad mozaikos trūksta arba ji plyšta, ją reikia pataisyti ta pačia mozaikos įvairove. Tiesą sakant, išvalyti mozaiką nėra sunku. Paprastai jis nušluostomas rankomis. Tai labai lengva valyti kartą per savaitę.


Perskaitę tai, jus domina mozaikinės plytelės, todėl ateikite ir susisiekite su mumis!


Zhejiang KASARO Nauja dekoratyvinė Material Co, Ltd
Pridėti : Nr.777 Hangmu Road, Jinhuo Village, Qianyuan Town, Zhejiang, China
Tel : + 86-571-88964783
Faksas : + 86-571-88964782
Kreipkitės į : Alex Min
Mobilus : + 86-18042324525
El. Paštas : alex@kasaromosaic.com