Kokios yra bendrosios išorinės mozaikos?

- Jun 09, 2019-

Išorinė mozaikos mozaikos mozaika

Išorės mozaikinės plytelės naudojamos daugelyje įvairaus gyvenimo. Žmonių estetinė sąmonė nuolat tobulinama. Dekoratyvinis efektas daugiau dėmesio skiria jų vizualiam efektui ir individualiems poreikiams. Dienos mozaikos išorinės mozaikinės plytelės yra šiandien. Palaipsniui populiari pastato apdailos medžiaga, dervos mozaikos, taps populiari statybinių medžiagų rinkos tendencija, nes jos nesugeba pakartoti. Derva mozaikos yra labiau aplinką tausojanti ir turi asmeninį erdvės priedus, antipireną, ne spinduliuotę, tekstūra yra kieta, ne deformuota, nesilenkia ir turi ilgalaikį poveikį.


Fasadų mozaika - „Crystal Glass Mosaic“

Išorinio mozaikos plytelės kristalinio stiklo mozaika yra pagaminta iš aukšto baltumo plokščio stiklo ir išlydoma aukštoje temperatūroje. Jis turi spalvingas spalvas, daug stilių, netoksiškas, atsparus šarmams, atsparus rūgštims, radioaktyvus, atsparus dilimui ir atsparus. Temperatūra, aukštas kietumas, atsparus vandeniui, be išblukimo ir daugelis kitų privalumų, atsirandančių dėl specialių stiklo savybių, todėl vizualiai ryškus, spalvingas, ryškus ir gražus, krištolo mozaikos išorinėse mozaikos plytelėse yra labiausiai paplitusi mozaika.


Išorinė mozaikos - akmens mozaika

Išorinės sienos mozaikinėje plytelėje esanti akmens mozaika - tai natūralaus akmens pjovimo, atidarymo ir poliravimo mozaikos įvairiose specifikacijose ir formose. Tai seniausia ir tradicinė mozaikos veislė, o akmens mozaika yra gryna. Natūrali, natūrali tekstūra, natūralaus akmens tekstūra, natūralus stilius, paprastumas, elegancija ir daugelis kitų privalumų yra viena iš svarbiausių keraminių plytelių išorinėse sienų mozaikinėse plytelėse. Pagal skirtingus apdirbimo metodus, akmens mozaikoje yra dvi formos: matinis paviršius ir ryškus paviršius. Gamintojo specifikacijos yra kvadratinės, suapvalintos, juostelės, apvalios, netaisyklingos plokštumos ir tt Akmens mozaikos paviršius yra šiurkštus, kuris išlaiko natūralų.


Palyginti su keraminėmis plytelėmis, išorinis mozaikos dekoratyvinis efektas yra labai idealus. Šiandien yra vis daugiau išorinių mozaikos tipų. Pirmiau minėtos išorinės mozaikos yra labiau populiarios tarp jūsų. Draugai gali pasirinkti jiems tinkančią fasado mozaiką ir leisti išorinei mozaikai sukurti gražų namą.