Kokia apdailos efektas yra Mozaikui?

- May 22, 2019-

Mozaika yra išskirtinė, kompaktiška, turtinga spalvų sistema, gali sukurti skirtingus gražių modelių stilius, kūrimo efektas yra daug geresnis nei įprastų keraminių plytelių. Mozaikinių plytelių rūšys nėra vienintelės. Įvairių dydžių mozaikinės plytelės yra mozaikos plytelės, jų modeliai yra turtingi ir spalvingi.

1. Stiklo mozaikos plytelės: stiklo mozaikos plytelės gaminamos iš įvairių natūralių mineralų ir stiklo miltelių. Dėl daugelio spalvų, proporcingų mozaikos plytelių derinimo galimybės labai skiriasi. Stiklo mozaikos plytelių šeima taip pat yra labai didelė, įskaitant kristalų stiklo mozaiką, 3D stiklo mozaiką, Veneros stiklo mozaiką, perlamutro stiklo mozaiką, debesų stiklo mozaiką, metalo mozaiką ir pan. Stiklo mozaikos plytelės yra stabilios ir plačiai naudojamos. Šeimos, mokyklos, baseinai ir barai turi stiklo mozaikos plyteles.

2. Keraminės mozaikos plytelės: keraminės mozaikos plytelės turi ilgą istoriją ir yra tradicinių mozaikos plytelių atstovas. Palyginti su kitomis mozaikinėmis plytelėmis, keraminės mozaikos plytelės yra elegantiškos ir išskirtinės, ramus ir turtingas, švelnus ir subtilus kokybė gali visiškai atlaikyti metų grūdinimą. Keraminė mozaika tinka klasikinio stiliaus vonios kambariui. Jis taip pat gali tapti unikaliu skoniu sienos juosmens. Jis taip pat gali sudaryti nuostabų mozaikos plytelių paveikslą, padengtą ant sienos. Nuo senovės Graikijos iki šiuolaikinių laikų, keraminė mozaika vis dar judina žmones su savo unikaliu žavesiu ir stipria išraiškinga jėga.

3. Metalinės mozaikos plytelės: metalinės mozaikos plytelės yra šiandienos mozaikos plytelių juodasis arklys. Palyginti kalbant, metalinių mozaikos plytelių spalva yra tamsesnė nei tradicinių mozaikos plytelių, tačiau šiuolaikinio stiliaus metalinės mozaikos plytelės gali sukurti stiprią mokslinės fantastikos spalvą, pritaikytą šiuolaikiniam stiliui ir šiuolaikiniam namų dekoravimui. Metalinės mozaikos plytelės apima nerūdijančio plieno mozaikos plyteles, aliuminio-plastiko plokštės mozaikos plyteles ir aliuminio lydinio mozaikos plyteles.

4. Marmuro mozaikos plytelės: Marmuro mozaikinės plytelės yra specialiai apdorotos iš visų natūralių ir ne cheminių dažų akmenų. Marmuro mozaika išlaiko paprastą ir natūralų akmens stilių ir gali ypač išreikšti dizainerio lankstumą. Dėl daugybės natūralaus akmens spalvų marmuro mozaika taip pat turi begalines kombinacijas. Šiandien marmuro mozaikos plytelės plačiai naudojamos viešbutyje, bare, stotyje, namų sienų apdailoje ir taip pat gali būti naudojamos kaip įvairūs meno kūriniai.

5. „Shell“ mozaikos plytelės: „Shell“ mozaikos plytelės yra pagamintos iš natūralių perlų austrių. „Shell“ mozaikos plytelės rodo ryškias ir spalvingas spalvas ir iš vidaus į išorę skleidžia natūralią, kilną ir gryną atmosferą. Shell mozaikos plytelės paprastai yra pagamintos iš baltos, juodos, geltonos, abalono, karvės ausies ir rožinės korpuso. Jie dažniausiai naudojami nedidelio masto patalpų grindyse, vidinėse foninėse sienose, įvairiuose dekoratyviniuose žiedlapiuose ir namų apipavidalinimu. „Shell“ mozaikos su natūraliąja kokybe, ne spinduliuote, formaldehido tarša, kad vartotojai galėtų būti tikri.

6. Kokosų čerpių mozaikos plytelės: kokoso lukšto mozaikinės plytelės yra gaminamos iš natūralių ir ekologiškų kokoso lukštų kaip žaliavos ir yra įklijuojamos ranka. Kokoso apvalkalo mozaikos plytelės turi puikią tekstūrą, smėlio paviršių ir netaisyklingą natūralią tekstūrą, parodančią paprastos tekstūros, natūralaus paprastumo ir natūralaus kokoso apvalkalo savybes, atspindinčias elegantišką stilių. Kokosų čerpių mozaikos plytelės tinka viešbučiui ir svečių namams, langų ekranams ant namų sienos ir įvairių rūšių meno pleistrų ir tt Be to, yra dervos mozaikos plytelės, valtinės medinės mozaikos plytelės, kietos medinės mozaikos plytelės ir pan. . Mozaikos plytelių tipai ir dydžiai yra skirtingi. Vartotojai gali nuspręsti, kokią mozaiką pirkti ir kokio dydžio pirkti pagal jų poreikius, ir suderinti savo mėgstamą namų stilių.