Koks skirtumas tarp stiklo mozaikos ir keramikos mozaikų?

- Feb 11, 2019-

Keraminės mozaikos yra gana senas, tradicinis meistriškumas. Keraminės mozaikos, kitose apakinančiose ir turtingose keraminėse plytelėse, jos subtilus ir išskirtinis laikymas, retro ir elegantiškas stilius yra labiau pastebimi. Kai kurie keraminiai mozaikos paviršiai yra poliruoti ir suformuoti nereguliarius kraštus, todėl atsiranda erozijos metų atsiradimas, kad būtų sukurtas istorijos ir gamtos jausmas. Tokia mozaikos rūšis ne tik išlaiko keramikos paprastumą ir svorį, bet ir subtilų bei drėkinamąjį porcelianą. Svarbiausia yra jo gilus kultūrinis kontekstas. Dizaineriai paprastai mėgsta dizainuoti keramines mozaikas į vonios kambario sienų plytelių sieną, nes šiandienos keraminės mozaikos yra daug spalvingesnės, jos yra įvairių spalvų ir gali būti nudažytos ant sienos. , padėkite ant žemės, kad galėtumėte atlikti kilimų dekoravimo vaidmenį.

Stiklo mozaikos taip pat žinomas kaip stiklo mozaikos arba celofano plytos. Tai nedidelis spalvotas apdailos stiklas. Bendrosios specifikacijos yra 20 mm x 20 mm, 30 mm x 30 mm, 40 mm x 40 mm. Storis yra 4–6 mm. Nedideli įvairių spalvų stiklo užpildai. Pagamintas iš natūralių mineralų ir stiklo miltelių, stiklo mozaikos yra saugiausia statybinė medžiaga ir išskirtinė aplinkai nekenksminga medžiaga. Jis yra atsparus rūgštims ir šarmams, atsparus korozijai ir nesutrūksta. Tai tinkamiausia statybinė medžiaga vonios kambario sienų dekoravimui. Tai mažiausia apdailos medžiaga, ir yra daug galimybių derinti: vaizdiniai modeliai, gilios spalvos šuoliai arba tos pačios spalvos perėjimai arba kitų dekoratyvinių medžiagų, pavyzdžiui, plytelių, dekoravimas.

Stiklo mozaikos savybės: minkštas, paprastas, elegantiškas, elegantiškas, cheminis stabilumas, geras šiluminis stabilumas. Be to, jis neturi spalvos pasikeitimo savybių, neturi dulkių kaupimosi, nedidelio svorio ir stipraus sukibimo. Jis dažniausiai naudojamas vidaus patalpų ir balkono išorės apdailai. Jo atsparumas spaudimui, atsparumas tempimui, aukštas atsparumas temperatūrai, atsparumas vandeniui ir atsparumas rūgštims atitinka nacionalinius standartus. Įskaitant krištolo stiklo mozaiką, 3D stiklo mozaiką, Veneros stiklo mozaiką, perlų stiklo mozaiką, debesų stiklo mozaiką, metalinę mozaiką ir kitas serijas.


Zhejiang KASARO Naujas Dekoratyvinės Material Co, Ltd

Pridėti .7 No.777 Hangmu Road, Jinhuo Village, Qianyuan Town, Zhejiang, China

Tel. + 86-571-88964783

Faksas 86 + 86-571-88964782

Kontaktai : Alex Min

Mobilus : + 86-18042324525

El. Paštas : alex@kasaromosaic.com