Kas yra mozaikos plytelės?

- Jun 01, 2018-

mosaic tiles1.jpg

Mozaika iš tikrųjų yra keraminė plytelė, kuri paprastai susideda iš dešimčių mažų blokų plytų, kad sudarytų santykinai didelį plytą. Specifikacijos: plona ir maža, kieta tekstūra, rūgštis, šarmai, atsparus dilimui, vandeniui nelaidus, atsparus slėgiui, nesulaužtas, spalvingas, universalus. Tačiau būkite atsargūs, kad išvengtumėte sąlyčio su stipriomis šarminėmis cheminėmis medžiagomis.


Galima sakyti, kad mozaika yra mažiausia apdailos medžiaga, jų derinys vis labiau keičiasi, gyvybingesnė nei didelės sienos ir grindų plytelės, taip pat daugiau gyvenimo atmosferos. Pasak pramonės savanorių, vis daugiau ir daugiau mados žmonių šiandien pasirinko mozaiką kaip pagrindinę namų fono sieną ar virtuvę ir vonios kambarį apdailos medžiagą.

Pirkdami mozaiką, nebėra tiesiog nusipirkti vienos medžiagos ar produkto rūšies. Šiuo metu daugelis jaunų vartotojų pasirenka kartu su stikliniais, akmenimis, keramika ir kitomis medžiagomis įsigyti mozaikų. Koliažo modelis taip pat gali būti visiškai pagrįstas vartotojais. Prašymas tęsti. Naudojant mozaiką, tiek turtingą, tiek asmeninę, nesvarbu, ar tai paprastas spalvos, ar koliažo spalvos, turi savo žavesio, šiandien Xiaobian pristatys šio dizaino ir grindų mozaikos technologijas.


Remiantis skirtingomis mozaikos medžiagomis, ji yra padalinta į 6 kategorijas: stiklo mozaika, keraminė mozaika, metalo mozaika, marmurinė mozaika, lukšto mozaika, kokoso kaulo mozaikos plytelės.

1. Keramikinis mozaika. Tai yra tradicinis mozaikos tipas. Jis yra žinomas dėl mažo ir išskirtinio, bet jis yra gana vienarūšė ir žemas. Be jokių pakeitimų, grubus paviršius išlieka, o jei glazūruotas, bus suformuotas lygus paviršius. Bendra keraminė mozaika pasižymi vandeniui atsparia, drėgmę, atsparia dilimui ir lengvai valoma, tačiau jos plastika nėra stipri, dažniausiai naudojama išorinėms sienoms, virtuvėms ir pan.


2. Marmuro mozaika. Natūralaus marmuro tekstūra yra įvairialypė, o dekoratyvinis efektas yra labai stipri. Spalva ir veislė yra labai turtingos, o skirtingos spalvos gali būti organiškai sujungtos į skirtingus modelius. Jos taikymo sritis taip pat yra labai plati, pavyzdžiui, viešbučio fojė, praeitis, vonios kambarys ir kt. Tai vidutinės trukmės laikotarpiu sukurta mozaikos rūšis, ji yra gausiai ir spalvinga, tačiau jos prastos rūgšties ir šarmų atsparumas bei menkas atsparumas vandeniui daro rinką ne labai gerą.

3, stiklo mozaika: spalvingas stiklas, kad atgaivinti gyvybingumą į mozaiką, kaina yra gana brangus, žurnalistė pamatė Bohai statybinių medžiagų rinkos, importuota stiklo mozaika, kvadratinis metras iki 960 juanių. Stiklo mozaika yra saugiausia statybinė medžiaga. Jis pagamintas iš natūralių mineralų ir stiklo. Tai šviesa, rūgštis, šarmai ir cheminis atsparumas. Tai išskirtinė aplinkosaugos medžiaga. Stiklo mozaika turi dvi pagrindines savybes: viena - skaidrumas, o kita - atspindinti. Jo spalva yra labai šviesi, skirta geresnei grafikai. Jos fantastiškos spalvos suteikia žmonėms švarų, aiškų malonumą ir gali būti plačiai naudojamos vonios kambariuose ir baseinuose, tačiau jie nėra atsparūs dilimui ir retai naudojami ant žemės.


4, metalinė mozaika: aukštesnė kietumas, stiprumas, apšvietimas, padengimas. Panašiai kalbant, metalinės mozaikos plytelės yra šiek tiek tamsesnės nei tradicinės mozaikinės plytelės, tačiau moderniosios metalo mozaikinės plytelės gali sukurti moksliškai fiksuotą spalvą, tinkančią šiuolaikiniam stiliui ir postmoderniam namų apstatymui.

5, vėžiagyvių mozaika: jaustis sklandžiai, arčiau gamtos. Natūralūs lukštai yra supjaustyti, supjaustyti ir dažyti specialiais metodais. Jie yra pagaminti krūtimi. Jis pasižymi šiek tiek kilniu skaidrumu, aplinkos apsauga ir gražia spalva.


6, kokoso kaulo mozaikos plytelės: natūralus kokoso lukštas kaip žaliava, gryna rankų darbo pasta. Kokoso lukšto mozaikinės plytelės su kokoso lukštais, paviršius buvo smėlio spalvos, siekiant išlaikyti netaisyklingą natūralią tekstūrą, rodydamas paprastų natūralių paprastumo savybių tekstūrą ir paties košingo apvalkalą, natūralų lanko kreivumą, atspindinčią elegantišką stilių. Kokoso lukšto mozaikos plytelės tinka viešbučio svečių namų, namų sienų ekranuose ir įvairių meno mozaikos.

Dažniausiai naudojami standartai: dažniausiai naudojami mosaiciniai standartai yra 20 × 20 mm, 25 × 25 mm, 30 × 30 mm, storis nuo 4 mm iki 4,3 mm.


Atsargumo priemonės

1. Klojant mozaikines plyteles, atstumas tarp kiekvienos plytelės turi atitikti tarpą tarp mozaikinių dalelių, kad nebūtų paveikta bendra išvaizda.

2. Kiekvieną kartą, kai įklijuosite mozaiką, jis turi būti sutankintas, kad būtų užtikrintas jo tvirtas laikymasis.

3. Kadangi mozaika pabrėžia mozaiką, kiekviena mozaikinė tvarka turėtų atkreipti dėmesį, yra žmogiškųjų išteklių ir materialių išteklių švaistymas.

4. Mozaikinės plytelės po grindimis turi būti sandariai užplombuoti, kad jos nebūtų suklijuotos ir tt Paviršiuje nėra dėmių, klijų ir tt

Tel: + 86-571-88964783

Faksas: + 86-571-88964782

Kontaktai: Alex Min

"Mobile": + 86-18042324525

El. Paštas: alex@kasaromosaic.com