Kokios rūšies klijai mozaikinėms plytelėms?

- Jun 03, 2018-

Mosaic tiles2.jpg

Mozaikinės grindys yra svarbi renovacijos dalis, o kai kurie savininkai daug dėmesio skiria grindų klojimo procesui ir plytelių kokybei. Krosnies keraminės plytelėse yra daug nesutarimų dėl tradicinio cemento kaip pagrindo, naudojamo plytelių klijų klojimui grindims, naudojimo. Tradicinis cemento procesas suteikia savininkui jaustis labiau apdraustu, tačiau kiti nurodė, kad plytelių klijų savybės yra dar geresnės. Be to, Xiaobian sutelktas į tai, kad galite sužinoti, kuris iš plytelių klijų ir cemento yra geriau mozaikinės plytelės.


Plytelių klijų funkcijos

Plytelių klijai, taip pat žinomi kaip keraminės plytelės klijai, naudojami kaip naujos apdailos medžiagos rūšis. Jis daugiausia naudojamas apdailos medžiagoms, tokioms kaip paviršiaus plytelės, keraminės plytelės ir grindų plytelės, ir palaipsniui pakeičia tradicinį cemento geltoną smėlį. Plytelių klijavimas yra patogus, turi gerą lankstumą, gali veiksmingai užkirsti kelią plytelėms gaminti tuščius būgnus, didelį susiliejimo stiprumą, atsparumą vandeniui, atsparumą užšalimui ir atšilimui, atsparumą senėjimui ir kitas savybes, klijų klijavimo stipris yra kelis kartus didesnis nei cemento skiedinys, yra a Labai gera klijavimo medžiaga.

Plytelių klijų ir cemento privalumai

Dėl cemento grindų dangų gali kilti problemų, tokių kaip plytelių tušinimu ir nuleidimu. Tam, kad būtų užtikrintas tvirtumas, būtina klijuoti plytelėmis su grubia, poringa ir dideliu vandens sugėrimu. Plytelių klijai gali ne tik išspręsti šias problemas, bet taip pat taupo daugiau vietos nei cementas, o statybos metu reikalingas tik plonas sluoksnis. Šiuo metu rinkoje yra daug plytelių su lygiu ir lygiu paviršiumi ir mažu vandens sugėrimu. Tinkamiau naudoti plytelių klijus.

Galiausiai mes galėjome atkreipti dėmesį: grindinio mozaikinės plytelės, naudojant specialius plytelių klijus, geriau nei cemento upių smėlis. Plytelių klijų klijuota jėga yra daugiau kaip tris kartus didesnė nei cemento upių smėlio, o statybos metu taip pat galima praleisti pakopas, tokias kaip drėgna siena, minkštos plytelės ir fiksuotos atramos. Tik proporcingai vandens gali būti naudojama proporcingai konstrukcijai.


Plytelių klijavimo tipas ir prekės ženklas

Plytelių klijavimo mozaikinėms plytelėms procesui ypač svarbu, kad plytelių klijai būtų tipiški. Plytelių klijai skirstomi į Nr. 1 (paprastas tipas), Nr. 2 (sustiprintas tipas) ir Nr. 3 (didesnės keraminės plytelės ar marmuras) ir kitos rūšys. Tarp jų # 1 plytelių klijai tinka įvairių grindų plytelių ar paprasto skiedinio sienų plytelių pastai; Nr. 2 plytelių klijai turi stiprią lipnią jėgą ir anti-drop funkciją ir tinka klijavimo jėgos reikalavimams. Didelės sienų plytelės, netirpūs paviršiai, tokie kaip medienos skydai ar seni apdailos darbai.

Plytelių klijai Nr. 3 tinka plytelių mozaikoms. Jis turi stiprią lipnią jėgą ir lankstumą. Jis gali atsispirti stresui, atsirandančiam dėl šilumos išsiplėtimo ir adhezinio sluoksnio susitraukimo. Tai tinka klijuoti plyteles gipso plokštėms, medžio drožlių plokštėms, skiltims arba senoms apdailoms (plytelėms, mozaikoms, terrazzo) ir tt, taip pat didesnių dydžių įvairių akmens plokščių pastos. Be pilkųjų plytelių, plytelių klijai taip pat gali suteikti baltą išvaizdą, tinkantį lengvam ar permatomam marmurui, plytelėms ir kitam natūraliam akmeniui.

Plytelių klijavimo prekių ženklai yra Degao, Lei Bangshi, Mabei, Sika, Henkel, Rytų Yuhong, Duobang, Ilead, Dianmi, Longma ir daugelis kitų prekių ženklų.

Plytelių klijavimo metodas

Pirmiausia nuvalykite konstrukcijos paviršių, išlaikykite paviršių kieto, sauso, švaraus, be dėmių ir tt; sumaišykite plytelių klijus švariu vandeniu į pasta; proporcija yra 25 kg plius vanduo apie 6-6,5 kg, gerai išmaišoma, palaukite apie 10 minučių. Nedaug sumaišykite ir naudokite. Praėjus maždaug 2 valandoms, nenaudokite klijų klijų.


Dantytas valytuvas klijuoja ant sienos ir tolygiai paskirsto apie vieną kvadratinį metrą. Plyteles galima trinti 15 minučių (jei reikia, plytelių klijai turi būti tvirtinami anksčiau).

Atkreipkite dėmesį, kad išplėtimo jungtis yra rezervuota. Produktas tinka naudoti 5 ° C-40 ° C temperatūroje. Tik po 24 valandų produktas gali būti pakeltas arba užplombuotas. Jei iškaitintos daugiau nei 24 valandas, plytelių paviršiaus dėmės gali būti valomos plytelių akmens valikliu (nenaudokite rūgštinių valiklių). Prieš taikymą, pagrindo vertikalumas ir plokštumas turi būti patvirtinti. Nemaišykite džiovintų skiedinių vandeniu ir būkite atsargūs, kad išlaikytumėte plėtimosi jungtis.

Tel: + 86-571-88964783

Faksas: + 86-571-88964782

Kontaktai: Alex Min

"Mobile": + 86-18042324525

El. Paštas: alex@kasaromosaic.com