Kodėl mozaikos plytelės tampa brangiu?

- Jan 23, 2018-

Mozaika kaip architektūrinio apdailos forma pirmą kartą pasirodė 2,500-2000 m. Pr. Mesopotamijos Mesopotamijos originalas. Kai jie buvo senojoje Graikijoje, didikai būtų papuošę savo namus ir netgi kapines kapuose, kad atskleistų jų kilmingą tapatumą.

Šiuolaikiniais laikais mozaikinės sienų plytelės yra daugiau keraminių plytelių, tai yra ypatingas plytų būdas, dažniausiai dešimtys mažų plytų gabalėlių, kurie sudaro palyginti didelį plytą. Mažos ir išskirtinės, spalvingos savybės plačiai naudojamos patalpose nedideliuose aukštuose, sienose ir lauke, didelėse sienose ir ant žemės.

Dėl nedidelio dydžio galite padaryti keletą galvosūkių, kad gautumėte gradiento efektą. Jei jūsų vonios kambarys yra didelis, apšvietimo efektas yra geras, gali pasirinkti, valymas tikrai yra geresnis nei kitų plytelių.

Kur yra mozaika?

Atsitiktinai eik į statybinių medžiagų rinką, labiausiai paplitusi stiklo mozaikos plyta gali būti parduodama daugiau nei 300 butų, keramikos mozaika daugiau nei 500 butas, yra daugiau nei 3000 koliažų.

Kinijoje, 100㎡ namas gali naudoti 7,8㎡ mozaikos Plytos yra tikrai didelis vienvietis, daugiau kartų, mozaika kaip ir vonios sienų apdaila juosmens liniją.

Dabar mozaikos plyta nėra panaši į romėnų bajoriją, kaip gintaro aukso foliją prie sienų lipdukų, galų gale brangu kur?

Tiesą sakant, tai nėra dėl didelių žaliavų kainų, bet gamybos procese yra per daug nuostolių.

bus vientisa (stiklo, marmuro, metalo ir kt.) plokštelė į standartines daleles, nuostolis bus toks pat kaip 15%, kad būtų užtikrinta, jog medžiagų spalva iš esmės yra nuosekli, ta medžiaga praranda 10% , yra netaisyklingos dalelių, kurias reikia išmesti, forma ...