Mozaikos žievelė ir Stick Backsplash

"Kasaro Mosaic" nerūdijančio plieno nulupti ir šlifuoti nerūdijančio plieno plytelės lengvai montuojamos virš esamų plytelių arba gipso kartono, kad jūsų vonios kambarys, virtuvė ar sienų elementai būtų elegantiški ir nebrangūs.

Informacija apie


1(001).jpg

"Kasaro Mosaic" nerūdijančio plieno nulupti ir šlifuoti nerūdijančio plieno plytelės lengvai montuojamos virš esamų plytelių arba gipso kartono, kad jūsų vonios kambarys, virtuvė ar sienų elementai būtų elegantiški ir nebrangūs. Keičiamas šviesos ir tamsios šnekutinės plokštės išdėstymas suteikia šiuolaikišką jūsų kambario estetinį išraišką, kuris tikrai numalšina esamo motyvo drakoniškumą. Šių plytelių montavimui nereikės jokių klijų, šlifavimo arba skiedinio - tiesiog atlaisvinkite popieriaus pagrindą ir laikykite sausą, plokščią, be dulkių paviršių.2(001).jpg

Šios plytelės yra mėgstamiausios tarp dizainerių ir architektų visame pasaulyje dėl jų ilgaamžiškumo, švarios ir nekrauklios išvaizdos bei sklandžios struktūros. Šios plytelės yra tinkamos įvairiems tikslams, įskaitant virtuvės backsplashes, patalpų sienų puošmena ir vonios plytelės. Jei planuojate metalinės mozaikos plytelės jūsų virtuvėje ar vonios backsplash tada jūs turėtumėte rimtai apsvarstyti mūsų produktus.

Tyrimo