Nulupkite ir stiklo plyteles

Nulupkite ir stiklo plyteles

Aukštos kokybės lipnios sienų plytelės, kurias lengva montuoti. Tiesiog nulupkite ir nulenkite. "DIY" žievelės ir klijuoti plytelės yra labai lengva pjaustyti, laikyti ir išlaikyti. Jis gali būti montuojamas per kelias minutes be specializuotų įrankių per bet kokį elegantišką ir švarų paviršių.

Informacija apie


Aukštos kokybės lipnios sienų plytelės, kurias lengva montuoti. Tiesiog nulupkite ir nulenkite. "DIY" žievelės ir klijuoti plytelės yra labai lengva pjaustyti, laikyti ir išlaikyti. Jis gali būti montuojamas per kelias minutes be specializuotų įrankių per bet kokį elegantišką ir švarų paviršių. Minkštiklių ir stiklinės stiklinės mozaikinės plytelės gali būti naudojamos virtuvėms (pvz., Užpakalinėms splošėms) ir vonios kambariams atnaujinti. Ši plytelė yra atspari vonios kambario drėgmei ir temperatūrai, kai ji yra sumontuota. Jis gali būti pašalintas tiesiog šildant paviršių plaukų džiovintuvu ir nuimant jį. Mūsų aukštos kokybės plytelės daro jūsų renovaciją daug lengviau.


Ši minkšta ir klijuota mozaikinė plytelė suteikia prabangų prisilietimą prie jūsų virtuvių, vonios arba sienų. Vizualiai ryškus dizainas. Lengva įdiegti: tiesiog nuplaukite ir nuleiskite. Geresnis sukibimas daugumoje plokščių, sausų ir be dulkių paviršių. Plytelės gali būti naudojamos ant gipso arba esamų plytelių. Tinka tradiciniams, šiuolaikiniams ar pereinamiesiems patalpoms. Tai geras pasirinkimas pridėti akcentą ir įvairovę bet kokiam namų tobulinimo projektui, ar tai būtų virtuvė, vonios kambarys ar bet kur jūsų namuose.


1.JPG

Tyrimo