Medienos ir medienos drožlių plokštės

"Instant Mosaic" nerūdijančio plieno nulupti ir šlifuoti nerūdijančio plieno plytelės lengvai montuojamos virš esamų plytelių arba gipso kartono, kad jūsų vonios kambarys, virtuvė ar sienų elementai būtų elegantiški ir nebrangūs.

Informacija apie


1(001).jpg

"Instant Mosaic" nerūdijančio plieno nulupti ir šlifuoti nerūdijančio plieno plytelės lengvai montuojamos virš esamų plytelių arba gipso kartono, kad jūsų vonios kambarys, virtuvė ar sienų elementai būtų elegantiški ir nebrangūs. Keičiamas šviesos ir tamsios šnekutinės plokštės išdėstymas suteikia šiuolaikišką jūsų kambario estetinį išraišką, kuris tikrai numalšina esamo motyvo drakoniškumą. Plyteles montuoti nereikės klijų, šlifo arba skiedinio - tiesiog atsukite popieriaus pagrindą ir laikykite sausą, plokščią, be dulkių paviršių.

2(001).jpg

Lengva montuoti: nereikia klijų ar skiedinių. Tiesiog nulupkite ir nulenkite. Geresnis sukibimas daugumoje plokščių, sausų ir be dulkių paviršių. Plytelės gali būti naudojamos ant gipso arba esamų plytelių. Tinka tradiciniams, šiuolaikiškiems ar pereinamiesiems kambariams. Šios plytelės yra pritaikytos įvairioms reikmėms, įskaitant virtuvės backsplashes, patalpų sienų puošmena ir vonios plytelės.

Tyrimo