3D dekoratyvinės sienų plokštės

3D dekoratyvinės sienų plokštės

3D dekoratyvinės sienų plokštės pagamintos iš naujos kartos išgautos medienos medžiagos, jos gali pridėti charakterį, šilumą ir kaimišką jausmą bet kokiam gyvenamosioms ar komercinėms sienų dekoracijoms. Mūsų sienų drožlių plokštės yra giliausios į rinką 3D regeneruotų medinių skydų konstrukcijoje.

Informacija apie


3D dekoratyvinės sienų plokštės pagamintos iš naujos kartos išgautos medienos medžiagos, jos gali pridėti charakterį, šilumą ir kaimišką jausmą bet kokiam gyvenamosioms ar komercinėms sienų dekoracijoms. Mūsų sienų drožlių plokštės yra giliausios į rinką 3D regeneruotų medinių skydų konstrukcijoje. Tiesą sakant, mūsų plokštės yra geresnės nei regeneruotos medienos, nes jos turi gilesnę medinę struktūrą, o produktas yra daugiau "švarus", nes jis pagamintas iš naujos medienos, kuri buvo termiškai modifikuota (be medžių ir vabzdžių bei bakterijų). Pakeiskite bet kokio kambario išvaizdą, pridėdami natūralų medžio grožį prie savo namų dekoro. 3D dekoratyvinės sienų plokštės yra tikras senojo medžio gaminys, kuris sukuria unikalų dizaino sprendimą, skirtą regeneruotai medienai, kaip sienų lipdukai arba senojo medžio mados interjero stiliai.


Kiekvienoje lentoje yra įvairių žiburių ir šešėlių. Nėra dviejų vienetų, kurie suteikia puikios ir universalios spalvos ir grūdų padėklus bet kuriai erdvei. Pridėkite natūralaus medžio grožį: naudokite mūsų sienų dangas kaip akcentinę sieną, sienų dangą, lubas, pakabinamas lubų plokštes, sienų meną ar sienų apdailą. Mūsų sieninės dangos taip pat puikiai tinka naudoti lauke ir drėgmės srityse, pavyzdžiui, vonios kambariuose, virtuvėse arba rūsiuose.


1.JPG

Tyrimo