3D dekoratyvinės sienų plytelės

Gaukite medienos išvaizdą ir jausmą ant savo sienų be laukimo! Mūsų patentuota termo apdorojimo technologija pašalina drėgmę, dervas ir bakterijas iš visos medienos, kurią naudojame sienų dekoro lentoms ir plokštėms.

Informacija apie


2 (001) .jpg

Gaukite medienos išvaizdą ir jausmą ant savo sienų be laukimo! Mūsų patentuota termo apdorojimo technologija pašalina drėgmę, dervas ir bakterijas iš visos medienos, kurią naudojame sienų dekoro lentoms ir plokštėms. Mes pagreitiname medienos senėjimo procesą. Mūsų apdorojimas paverčia medieną natūralia, aukso rudos spalvos senąja mediena ir mūsų sienų plokštės yra stabilios; nėra sukimo, išpūtimo ar deformacijos ant sienos. Kiekvienas iš mūsų sienų dekoro lentų yra vielinis šepečiu, kad pasiektų 3D vaizdą ir jausmą autentišką, kaimišką regeneruotą kiauto medienos tekstūrą ir parodys įvairius žiburius ir šešėliai. Nulupkite, nulenkite ir mėgaukitės senovinio pasaulio žavesio ir modernios prabangos kaimišku išvaizdu bet kur jūsų namuose! Mūsų namų dekoro sieniniai dailylentės puikiai tinka akcentinėms sienoms, sienoms, sienų plytelėms, luboms, sienų dangai, galvos apdangalams, juostoms, baldams ir durims apdailai ir daugeliui kitų.13 (001) .jpg

Tiesą sakant, mūsų plokštės yra geresnės nei regeneruotos medienos, nes jos turi gilesnę medinę struktūrą, o produktas yra daugiau "švarus", nes jis pagamintas iš naujos medienos, kuri buvo termiškai modifikuota (be medžių ir vabzdžių bei bakterijų). Pakeiskite bet kokio kambario išvaizdą, pridėdami natūralų medžio grožį prie savo namų dekoro. 3D medienos sienos plokštės yra tikras senojo medžio gaminys, kuris sukuria unikalų dizaino sprendimą, skirtą regeneruotai medienai, kaip sienų lipdukai ar senojo medžio mados interjero stiliai.

Tyrimo