3D sienos lakštai

Su "Kasaro", suteikiančiu 3D efektą jūsų sienoms, niekada nebuvo toks greitas ir paprastas. Poveikis atneša saldaus, tamsaus ar baltojo šokolado prisiminimus baruose ar kvadratuose, tačiau galų gale mes visada to norime. Tai, kaip "geriausias šveicariškas šokoladas", pamatysite savo erdves ir norėsite juos valgyti.

Informacija apie


1 (001) .jpg

Su "Kasaro", suteikiančiu 3D efektą jūsų sienoms, niekada nebuvo toks greitas ir paprastas. Poveikis atneša saldaus, tamsaus ar baltojo šokolado prisiminimus baruose ar kvadratuose, tačiau galų gale mes visada to norime. Tai, kaip "geriausias šveicariškas šokoladas", pamatysite savo erdves ir norėsite juos valgyti.2 (001) .jpg

Kiekvienas iš mūsų sienų dekoro lentų yra vielinis šepečiu, kad pasiektų 3D vaizdą ir jausmą autentišką, kaimišką regeneruotą kiauto medienos tekstūrą ir parodys įvairius žiburius ir šešėliai. Nulupkite, nulenkite ir mėgaukitės senovinio pasaulio žavesio ir modernios prabangos kaimišku išvaizdu bet kur jūsų namuose! Mūsų namų dekoro sieniniai dailylentės puikiai tinka akcentinėms sienoms, sienoms, sienų plytelėms, luboms, sienų dangai, galvos apdangalams, juostoms, baldams ir durims apdailai ir daugeliui kitų.
Jums nereikės gyventi prabangiuose mansardų apartamentuose, kad pasimėgautų regeneruotų medinių sienų kaimišku grožiu! Gražiai sukonstruotas šis industrinio stiliaus sieninis sienų dekoras dvelkiantis gylis. Stiprus natūralių medžio spalvų derinys iš nereikalingų tradicinių pastatų šaltinių. Oras tikrai nuėjo dirbti su šia tema, todėl jis buvo neapdorotas deimantas. Puikus meistriškumas papildo natūralios erozijos plokštes, padedančias jaukiai senovėje jaustis.

Tyrimo