Medienos mozaikos grindų plytelės

Medienos mozaikos grindų plytelės

Šios medinės Mozaikos plytelių siekiama perteikti idealų atlaikė, perdirbtas dažytos medienos išvaizdą, tonas ir tekstūros, todėl idealiai tinka šiuolaikinės grindims ir sienoms. Juodos ir rudos spalvos puikiai nuo senėjimo kartu su nekilnojamojo medienos grūdų, kuriant slenkamasis judėjimas.

Informacija apie


Šios medinės Mozaikos plytelių siekiama perteikti idealų atlaikė, perdirbtas dažytos medienos išvaizdą, tonas ir tekstūros, todėl idealiai tinka šiuolaikinės grindims ir sienoms. Juodos ir rudos spalvos puikiai nuo senėjimo kartu su nekilnojamojo medienos grūdų, kuriant slenkamasis judėjimas. Išreikšti asmeninį stilių, įrengiant medienos Mozaika horizontaliai ir vertikaliai naudojant standartinį kompensuoti linijinis išdėstymą, arba maišyti su eglute ir eglutė modelius. Šios tvirtos medienos tekstūros tekstūros plytelės tikrai atneš gražus ir unikalus atrodo kokį nors kitą projektą.


Šios dekoratyvinės plytelės gali būti naudojamas kaip medinių lubų plytelės arba medinių sienų plytelės. Idealiai tinka gyvenamųjų namų projektų, kurie gali būti naudojama patalpose ar lauke. Kaip dizaino elementą, mūsų medžio ir keramikos plytelės yra lengva suderinti. Atgal į tinklelio plytelės leidžia jiems lengvai paklusti paviršiaus profilis.


1.JPG


Tyrimo