3D medienos plokštės

3D medienos plokštės

Kiekviena plokštė yra giliai viela šepečiu, kad būtų pasiekta 3D medžio skydo tekstūra, kurioje rodomos įvairios šviesos ir šešėliai. Nėra dviejų vienetų, kurie suteikia puikios ir universalios spalvos ir grūdų padėklus bet kuriai erdvei. Naudokite mūsų sienų plokštes kaip akcentinį sieną, sienų dangą, lubas, pakabinamas lubas ...

Informacija apie


Kiekviena plokštė yra giliai viela šepečiu, kad būtų pasiekta 3D medžio skydo tekstūra, kurioje rodomos įvairios šviesos ir šešėliai. Nėra dviejų vienetų, kurie suteikia puikios ir universalios spalvos ir grūdų padėklus bet kuriai erdvei. Mūsų sienų dangas naudokite kaip akcentinę sieną, sienų dangą, lubas, pakabinamas lubų plokštes ar sienų apdailą. Mūsų sieninės dangos taip pat puikiai tinka naudoti lauke ir drėgmės srityse, pavyzdžiui, vonios kambariuose, virtuvėse arba rūsiuose.


Jums nereikės gyventi prabangiuose mansardų apartamentuose, kad pasimėgautų regeneruotų medinių sienų kaimišku grožiu! Gražiai sukonstruotas šis industrinio stiliaus sieninis sienų dekoras dvelkiantis gylis. Stiprus natūralių medžio spalvų derinys iš nereikalingų tradicinių pastatų šaltinių. Naujoji karšta sienų dizaino tendencija, 3D mosaikinės medienos plokštės pagamintos iš tikros medienos rūšių. Kai montuojamos sienų plokštės, tai suteikia puikią elegantišką sienų virsmą ir praturtina apšvietimą. Transformuoja bet kokį kambarį, pridedant stilių ir gylį į savo erdvę.


Su "Kasaro", suteikiančiu 3D efektą jūsų sienoms, niekada nebuvo toks greitas ir paprastas. Poveikis atneša saldaus, tamsaus ar baltojo šokolado prisiminimus baruose ar kvadratuose, tačiau galų gale mes visada to norime. Tai, kaip "geriausias šveicariškas šokoladas", pamatysite savo erdves ir norėsite juos valgyti.


1.JPG

Tyrimo