Kietosios medienos sienų plokštės

Kietosios medienos sienų plokštės

"KASARO" medžio masyvo plokštės pasižymi siurrealiu medžio efektu, išvaizda ir tekstūra. Lengva montuoti ir idealiai tinka šiltai jūsų gyvenamos erdvės atmosferai. Šios paprastos naudoti plokštės gali montuoti dvipusę juostą, užpildytą nagais, klijais, tokiais kaip skysčių nagai ar nagų šautuvai, o daugumai įrenginių nereikia specialaus sienų paruošimo.

Informacija apie

"KASARO" medžio masyvo plokštės pasižymi siurrealiu medžio efektu, išvaizda ir tekstūra. Lengva montuoti ir idealiai tinka šiltai jūsų gyvenamos erdvės atmosferai. Šios paprastos naudoti plokštės gali montuoti dvipusę juostą, užpildytą nagais, klijais, tokiais kaip skysčių nagai ar nagų šautuvai, o daugumai įrenginių nereikia specialaus sienų paruošimo. Suderinkite skirtingas spalvas unikaliems ir individualiems dekoratyviniams efektams. Įstrigkite rąstų šešėlį ir įdėkite mazgą į tikrąjį šio skydo charakterį.


Medienos skydas yra labai naudingas, jis gali būti naudojamas viešbučiuose, biure, gyvenamosiose patalpose, ligoninėse ir pan. Skirtingos vietos turės skirtingą poveikį.


1.JPG

Tyrimo