3D sienų plytelės vonios kambariui

Tiesą sakant, mūsų plokštės yra geresnės nei regeneruotos medienos, nes jos turi gilesnę medinę struktūrą, o produktas yra daugiau "švarus", nes jis pagamintas iš naujos medienos, kuri buvo termiškai modifikuota (be medžių ir vabzdžių bei bakterijų).

Informacija apie


1 (001) .jpg

Tiesą sakant, mūsų plokštės yra geresnės nei regeneruotos medienos, nes jos turi gilesnę medinę struktūrą, o produktas yra daugiau "švarus", nes jis pagamintas iš naujos medienos, kuri buvo termiškai modifikuota (be medžių ir vabzdžių bei bakterijų). Pakeiskite bet kokio kambario išvaizdą, pridėdami natūralų medžio grožį prie savo namų dekoro. 3D medienos sienos plokštės yra tikras senojo medžio gaminys, kuris sukuria unikalų dizaino sprendimą, skirtą regeneruotai medienai, kaip sienų lipdukai ar senojo medžio mados interjero stiliai.2 (001) .jpg

Jums nereikės gyventi prabangiuose mansardų apartamentuose, kad pasimėgautų regeneruotų medinių sienų kaimišku grožiu! Gražiai sukonstruotas šis industrinio stiliaus sieninis sienų dekoras dvelkiantis gylis. Stiprus natūralių medžio spalvų derinys iš nereikalingų tradicinių pastatų šaltinių. Oras tikrai nuėjo dirbti su šia tema, todėl jis buvo neapdorotas deimantas. Puikus meistriškumas papildo natūralios erozijos plokštes, padedančias jaukiai senovėje jaustis.
Su "Kasaro", suteikiančiu 3D efektą jūsų sienoms, niekada nebuvo toks greitas ir paprastas. Poveikis atneša saldaus, tamsaus ar baltojo šokolado prisiminimus baruose ar kvadratuose, tačiau galų gale mes visada to norime. Tai, kaip "geriausias šveicariškas šokoladas", pamatysite savo erdves ir norėsite juos valgyti.

Tyrimo