3D medienos sienos plokštės

3D medienos sienos plokštės

Naujoji karšta sienų dizaino tendencija, 3D mosaikinės medienos plokštės pagamintos iš tikros medienos rūšių. Kai montuojamos sienų plokštės, tai suteikia puikią elegantišką sienų virsmą ir praturtina apšvietimą. Transformuoja bet kokį kambarį, pridedant stilių ir gylį į savo erdvę. Sienų plokštės yra interjerui ...

Informacija apie


Naujoji karšta sienų dizaino tendencija, 3D mosaikinės medienos plokštės pagamintos iš tikros medienos rūšių. Kai montuojamos sienų plokštės, tai suteikia puikią elegantišką sienų virsmą ir praturtina apšvietimą. Transformuoja bet kokį kambarį, pridedant stilių ir gylį į savo erdvę.


Sienų plokštės yra naudojamos vidaus ir gali būti naudojamos gyvenamųjų ir komercinių įrenginių. Atminkite, kad vaizdai ir tikrasis gaminys gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo skirtingų apšvietimo šaltinių, taip pat ekrano. Jie lengvai montuojami bet kokiu būdu. Jie gali būti supjaustyti elektriniu pjovimo įrankiu arba stalo pjūklu.


Jums nereikės gyventi prabangiuose mansardų apartamentuose, kad pasimėgautų regeneruotų medinių sienų kaimišku grožiu! Gražiai sukonstruotas šis industrinio stiliaus sieninis sienų dekoras dvelkiantis gylis. Stiprus natūralių medžio spalvų derinys iš nereikalingų tradicinių pastatų šaltinių. Oras tikrai nuėjo dirbti su šia tema, todėl jis buvo neapdorotas deimantas. Puikus meistriškumas papildo natūralios erozijos plokštes, padedančias jaukiai senovėje jaustis.


1.JPG

Tyrimo