3D dekoratyvinės plokštės

Su "Kasaro", suteikiančiu 3D efektą jūsų sienoms, niekada nebuvo toks greitas ir paprastas. Poveikis atneša saldaus, tamsaus ar baltojo šokolado prisiminimus baruose ar kvadratuose, tačiau galų gale mes visada to norime. Tai, kaip "geriausias šveicariškas šokoladas", pamatysite savo erdves ir norėsite juos valgyti.

Informacija apie


1 (001) .jpg

Su "Kasaro", suteikiančiu 3D efektą jūsų sienoms, niekada nebuvo toks greitas ir paprastas. Poveikis atneša saldaus, tamsaus ar baltojo šokolado prisiminimus baruose ar kvadratuose, tačiau galų gale mes visada to norime. Tai, kaip "geriausias šveicariškas šokoladas", pamatysite savo erdves ir norėsite juos valgyti.2 (001) .jpg

Sienų plokštės yra naudojamos vidaus ir gali būti naudojamos gyvenamųjų ir komercinių įrenginių. Atminkite, kad vaizdai ir tikrasis gaminys gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo skirtingų apšvietimo šaltinių, taip pat ekrano. Jie lengvai montuojami bet kokiu būdu. Jie gali būti supjaustyti elektriniu pjovimo įrankiu arba stalo pjūklu.
Tiesą sakant, mūsų plokštės yra geresnės nei regeneruotos medienos, nes jos turi gilesnę medinę struktūrą, o produktas yra daugiau "švarus", nes jis pagamintas iš naujos medienos, kuri buvo termiškai modifikuota (be medžių ir vabzdžių bei bakterijų). Pakeiskite bet kokio kambario išvaizdą, pridėdami natūralų medžio grožį prie savo namų dekoro. 3D medienos sienos plokštės yra tikras senojo medžio gaminys, kuris sukuria unikalų dizaino sprendimą, skirtą regeneruotai medienai, kaip sienų lipdukai ar senojo medžio mados interjero stiliai.

Tyrimo