Strip Wood Mosaic Wall Panels

Mūsų namų dekoro juostelės medinės mozaikinės sienų plokštės puikiai tinka akcentuojamoms sienoms, sienoms, sienų plytelėms, luboms, sienų dangai, galvos apdangalams, beadybei, po strypais, apdaila baldams ir durims bei daugeliui kitų.

Informacija apie


1 (001) .jpg

Šios tiksliai supjaustytos plokštės leidžia jums sukurti nuostabią funkciją tiek gyvenamosios, tiek komercinės paskirties. Kiekviena regeneruota medienos plokštė yra kruopščiai atrinkta ir išpjautoma iš autentiškų regeneruotų medžio lentų, kurios buvo išgelbėti iš įvairių pastatų ir konstrukcijų. Viena pusė yra lygi, kad būtų galima lengvai montuoti ant sienos ar paviršiaus, naudojant statybinį klijų arba nagų. Autentiška pusė yra lengvai šlifuota, tada padengta plonu sluoksniu ir tarpikliu ant jo, kad būtų sukurta šiek tiek daugiau spalvos ir tekstūros. Tai vis dar yra labai sklandžiai paliesti, tačiau jūs galite jausti medienos savybes. Mes pašaliname nagus, tačiau dažnai yra mažų nagų skylių ir kitų trūkumų, kurie papildo produkto charakterį. Nuotrauka, kurią matote, yra mūsų standartinis spalvų asortimentas.2 (001) .jpg

Mūsų namų dekoro juostelės medinės mozaikinės sieninės plokštės puikiai tinka akcentuojamoms sienoms, sienoms, sienų plytelėms, luboms, sienų dailėms, galvos apdangalams, beadboriui, juostoms, baldams ir durims apdailai ir daugeliui kitų. Kadangi tai yra autentiška mediena, spalvos skirsis priklausomai nuo amžiaus, saulės poveikio ir kitų veiksnių. Kiekvienas medienos gabalas ateis kaip grindys, kur jūs paimsite individualius ilgius ir suprasite juos pirmiausia nuspręsdami apie išvaizdą ir spalvą.

Tyrimo