Medienos sienų apmušimas

Jis siūlo patvarų ir plokščią darbo paviršių, leidžiančią lengvai atlikti daugybę projektų. Dėl tikslumo ir akių detalumo, "Kasaro" medžio skydas suteikia klasikinio apipavidalinimo ir įkvėptų dizaino galimybių transformuoti savo namus.

Informacija apie


1 (001) .jpg

Jis siūlo patvarų ir plokščią darbo paviršių, leidžiančią lengvai atlikti daugybę projektų. Dėl tikslumo ir akių detalumo, "Kasaro" medžio skydas suteikia klasikinio apipavidalinimo ir įkvėptų dizaino galimybių transformuoti savo namus. Naudodami daugybę spalvų ir pločių galite sukurti savo išvaizdą. Statybos tipo pasirinkimas taip pat suteikia jums lankstumo įdiegti į unikalius jūsų erdvės poreikius.

2 (001) .jpg

Kasaro medienos skydas, pratęsiantis amžiną grožį jūsų erdvėje, užtikrins gražią estetiką jūsų erdvėje. Šie skydai tikrai padės pagerinti jūsų namų estetinį aprangą.

Masyvo medienos skydas yra iškirptas, kad sukurtų ryškią tekstūrą ir unikalų savybių turtingumą kiekvienoje lentoje. Elegancija ir grindų išvaizda sukuria gražią iliuziją jūsų namuose. Skydas labai naudingas, jis gali būti naudojamas viešbučiuose, biure, gyvenamosiose patalpose, ligoninėse ir kt. Skirtingos vietos turės skirtingą poveikį.

Tyrimo